Gå til hovedindhold

SMEG Elkedel 50's Style - Pastelblå - 2400 W

SmegKedlerEAN: 8017709227913
Pris fra 949 krtil 1.489 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 540 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 943 kr 2. maj

Sammenlign priser på SMEG Elkedel 50's Style - Pastelblå - 2400 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Pastelblå
949 kr
Til butik
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Pastelblå billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Elkedler KLF03PBEU Pastelblå. Vandtank volumen: 1,7 L. Strøm: 2400 W. Produktfarve: Blå, Husmateriale: Plast, Rustfrit stål, Vandmåler, Overophedningsbeskyttelse. Ledningsfri. Filtrering

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: KLF03PBEU
EAN: 8017709227913
Varenr.: 995903067
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Pastelblå - 2400 W
958 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style elkedel 1,7 L Pastelblå
-20%1.280 kr
Før 1.609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkoger SMEG KLF03 - pastelblå 1,7 l
-6%1.359 kr
Før 1.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkoger SMEG KLF03 - pastelblå 1,7 l
-5%1.379 kr
Før 1.459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Elkedel KLF03PBEU
1.489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Elkedel 50's Style - Pastelblå - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SMEG Elkedel 50's Style - Pastelblå - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK949 kr949 krKøb
2Proshop DK958 kr997 krKøb
3KitchenTime DK1.280 kr1.280 krKøb
4Boligcenter DK1.359 kr1.359 krKøb
5Vivas DK1.379 kr1.458 krKøb
6SA-Service.dk1.489 kr1.489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SMEG Elkedel 50's Style - Pastelblå - 2400 W

PriceData har fulgt prisen på SMEG Elkedel 50's Style - Pastelblå - 2400 W i 181 dage. Laveste pris i perioden er 943 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.200 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.121 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for SMEG Elkedel 50's Style - Pastelblå - 2400 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for SMEG Elkedel 50's Style - Pastelblå - 2400 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026949 kr1 kr (0%)
30. maj 2026948 kr130 kr (12%)
13. maj 20261.078 kr104 kr (9%)
8. maj 20261.182 kr50 kr (4%)
7. maj 20261.132 kr178 kr (19%)
6. maj 2026954 kr11 kr (1%)
2. maj 2026943 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026944 kr134 kr (12%)
2. apr. 20261.078 kr47 kr (4%)
21. mar. 20261.125 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret