Gå til hovedindhold

Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Hvid

SmegKedlerEAN: 8017709231811
Pris fra 1.139 krtil 1.619 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 480 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.138 kr 28. maj

Sammenlign priser på Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1139 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Hvid
-38%1.139 kr
Før 1.851 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Hvid billede

Produktinformation

Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
EAN: 8017709231811
Varenr.: 626528-01
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Hvid
1.162 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Hvid - 2400 W
1.207 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Hvid
1.429 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Smeg KLF04WHEU Variabel elkedel (hvid)
1.440 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SMEG KLF04WHEU Elkedel - Hvid
1.449 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SMEG KLF04WHEU Elkedel - Hvid - 1,7 liter
1.449 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkoger SMEG KLF04 - hvid, 1,7 l
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkoger SMEG KLF04 - hvid, 1,7 l
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK1.139 kr1.139 krKøb
2CompuMail DK1.162 kr1.162 krKøb
3Proshop DK1.207 kr1.207 krKøb
4Ultrashop1.429 kr1.429 krKøb
5Komplett DK1.440 kr1.440 krKøb
6Kai Berntsen ApS1.449 kr1.449 krKøb
7HvidevareShoppen.dk1.449 kr1.449 krKøb
8Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
9Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Hvid

PriceData har fulgt prisen på Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.138 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.440 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.297 kr.

Den nuværende pris på 1.139 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.139 kr23 kr (2%)
30. maj 20261.162 kr30 kr (3%)
29. maj 20261.192 kr54 kr (5%)
28. maj 20261.138 kr54 kr (5%)
24. maj 20261.192 kr54 kr (5%)
23. maj 20261.138 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.139 kr53 kr (4%)
21. maj 20261.192 kr53 kr (5%)
15. maj 20261.139 kr52 kr (4%)
7. maj 20261.191 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret