Gå til hovedindhold

Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Rød

SmegKedlerEAN: 8017709231675
Pris fra 1.175 krtil 1.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 444 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.142 kr 22. maj

Sammenlign priser på Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Rød og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1175 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Rød
1.175 kr
Til butik
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Rød billede

Produktinformation

SMEG Kettle KLF04RDEU red (KLF04RDEU)

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: KLF04RDEU
EAN: 8017709231675
Varenr.: 996558595
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Rød - 2400 W
1.179 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Rød
-25%1.388 kr
Før 1.851 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel SMEG 1,7 l - rød (KLF04)
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel SMEG 1,7 l - rød (KLF04)
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.175 kr1.175 krKøb
2Proshop DK1.179 kr1.179 krKøb
3KitchenTime DK1.388 kr1.388 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Rød

PriceData har fulgt prisen på Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Rød i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.079 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 1.527 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.325 kr.

Den nuværende pris på 1.175 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.175 kr33 kr (3%)
22. maj 20261.142 kr33 kr (3%)
16. maj 20261.175 kr33 kr (3%)
9. maj 20261.142 kr33 kr (3%)
2. maj 20261.175 kr33 kr (3%)
30. apr. 20261.142 kr33 kr (3%)
19. mar. 20261.175 kr32 kr (3%)
17. mar. 20261.207 kr234 kr (16%)
15. mar. 20261.441 kr58 kr (4%)
14. mar. 20261.499 kr58 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret