Gå til hovedindhold

Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Pastelblå

SmegKedlerEAN: 8017709231446
Pris fra 1.142 krtil 1.449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 307 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Pastelblå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1142 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Pastelblå
1.142 kr
Til butik
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Pastelblå billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Water kettle 1.7 L - Blue

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: KLF04PBEU
EAN: 8017709231446
Varenr.: 996558592
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Pastelblå - 2400 W
1.174 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SMEG KLF04PBEU Elkedel - Pastel Blå - 1,7 liter
-7%1.349 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SMEG KLF04PBEU Elkedel - Pastel Blå - 1,7 liter billede

Produktinformation

KLF04PBEU - Elkedel - Pastel Blå fra SMEG Elkedel fremstillet i rustfrit stål. Lås med push-åbning. Kapacitet: 1,7 liter. Variabel temperatur, vælg mellem 7 forskellige temperaturer (50 º, 60 º, 70 º, 80 º, 90 º, 95 º, 100 ºC) Hold varm fu

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
Kategori: Elkedel
EAN: 8017709231446
Varenr.: 8017709231446
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Pastelblå
-25%1.388 kr
Før 1.851 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SMEG KLF04PBEU Elkedel - Pastelblå
1.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Pastelblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Pastelblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.142 kr1.142 krKøb
2Proshop DK1.174 kr1.174 krKøb
3HvidevareShoppen.dk1.349 kr1.349 krKøb
4KitchenTime DK1.388 kr1.388 krKøb
5Kai Berntsen ApS1.449 kr1.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Pastelblå

PriceData har fulgt prisen på Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Pastelblå i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.142 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 1.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.322 kr.

Den nuværende pris på 1.142 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Pastelblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Pastelblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.142 kr33 kr (3%)
3. maj 20261.175 kr33 kr (3%)
1. maj 20261.142 kr33 kr (3%)
22. apr. 20261.175 kr33 kr (3%)
18. apr. 20261.142 kr33 kr (3%)
10. apr. 20261.175 kr33 kr (3%)
8. apr. 20261.142 kr33 kr (3%)
20. mar. 20261.175 kr32 kr (3%)
18. mar. 20261.207 kr142 kr (11%)
4. mar. 20261.349 kr50 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret