Gå til hovedindhold

Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Sort

SmegKedlerEAN: 8017709231309
Pris fra 1.148 krtil 1.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 471 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.147 kr 2. maj

Sammenlign priser på Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1148 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Sort
-38%1.148 kr
Før 1.851 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Sort billede

Produktinformation

Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
EAN: 8017709231309
Varenr.: 626523-01
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 1.7liter Sort
1.148 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Sort - 2400 W
1.189 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Czajnik elektryczny SMEG KLF04BLEU
1.299 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Smeg KLF04BLEU Variabel elkedel (sort)
1.440 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SMEG 50’s Style elkedel KLF04 - 1,7 l - Sort
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SMEG 50’s Style elkedel KLF04 - 1,7 l - Sort
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK1.148 kr1.148 krKøb
2CompuMail DK1.148 kr1.148 krKøb
3Proshop DK1.189 kr1.189 krKøb
4Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
5Komplett DK1.440 kr1.440 krKøb
6Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
7Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Sort

PriceData har fulgt prisen på Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.147 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.440 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.258 kr.

Den nuværende pris på 1.148 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style elkedel med variabel temperatur 1,7 L Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.148 kr27 kr (2%)
25. maj 20261.175 kr27 kr (2%)
7. maj 20261.148 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.149 kr2 kr (0%)
2. maj 20261.147 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.148 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.149 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.148 kr27 kr (2%)
28. apr. 20261.175 kr27 kr (2%)
26. apr. 20261.148 kr27 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret