Gå til hovedindhold

Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Pastelblå

SmegKedlerEAN: 8017709302191
Pris fra 749 krtil 1.129 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 718 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Pastelblå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
SMEG El-kedel KLF05PBEU
-25%749 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SMEG El-kedel KLF05PBEU billede

Produktinformation

0,8 liters elkedel, kompakt og funktionel, ideel til ethvert rum. Praktisk og nem at håndtere takket være den 360 ° drejelige base og det manuelt betjente låg, der er designet til maksimal komfort. 360 ° drejelig base gør det muligt at placere kedlen i en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Outlet
EAN: 8017709302191
Varenr.: 148116
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 0.8liter Pastelblå
770 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Pastelblå - 1400 W
778 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Pastelblå
-34%795 kr
Før 1.206 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Smeg 50's Style Kedel 0.8liter Pastelblå
989 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkedel mini 0,8 l - SMEG Pastel Blue KLF05PBEU
-3%1.109 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkedel mini 0,8 l - SMEG Pastel Blue KLF05PBEU
-3%1.129 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Pastelblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Pastelblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1SA-Service.dk749 kr749 krKøb
2CompuMail DK770 kr770 krKøb
3Proshop DK778 kr817 krKøb
4KitchenTime DK795 kr795 krKøb
5Ultrashop989 kr989 krKøb
6Boligcenter DK1.109 kr1.109 krKøb
7Vivas DK1.129 kr1.208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Pastelblå

PriceData har fulgt prisen på Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Pastelblå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 718 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 931 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 758 kr.

Den nuværende pris på 749 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Pastelblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Pastelblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026749 kr1 kr (0%)
28. maj 2026748 kr21 kr (3%)
27. maj 2026769 kr21 kr (3%)
1. maj 2026748 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026749 kr49 kr (6%)
29. apr. 2026798 kr49 kr (7%)
10. apr. 2026749 kr30 kr (4%)
9. apr. 2026719 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026718 kr31 kr (4%)
3. feb. 2026749 kr86 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret