Gå til hovedindhold

Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Lyserød

SmegKedlerEAN: 8017709302214
Pris fra 770 krtil 1.099 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 329 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 767 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Lyserød og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 770 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 0.8liter Rosa
770 kr
Til butik
Smeg 50's Style Kedel 0.8liter Rosa billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Mini kedel 0.8L - Pink

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: KLF05PKEU
EAN: 8017709302214
Varenr.: 1000449160
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Rosa - 1400 W
781 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Lyserød
-25%904 kr
Før 1.206 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel SMEG 50’s Style KLF05 - pink, 0,8 l
-6%1.079 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel SMEG 50’s Style KLF05 - pink, 0,8 l
-6%1.099 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Lyserød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Lyserød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK770 kr770 krKøb
2Proshop DK781 kr820 krKøb
3KitchenTime DK904 kr904 krKøb
4Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
5Vivas DK1.099 kr1.178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Lyserød

PriceData har fulgt prisen på Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Lyserød i 181 dage. Laveste pris i perioden er 740 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 1.150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 849 kr.

Den nuværende pris på 770 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Lyserød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Lyserød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026770 kr10 kr (1%)
30. maj 2026780 kr32 kr (4%)
24. maj 2026812 kr5 kr (1%)
23. maj 2026807 kr6 kr (1%)
22. maj 2026813 kr5 kr (1%)
21. maj 2026818 kr5 kr (1%)
20. maj 2026813 kr1 kr (0%)
17. maj 2026812 kr2 kr (0%)
16. maj 2026814 kr2 kr (0%)
15. maj 2026812 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret