Gå til hovedindhold

Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - rød

SMEGKedlerEAN: 8017709302177
Pris fra 785 krtil 1.189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 404 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - rød og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 785 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Rød
-35%785 kr
Før 1.206 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Rød billede

Produktinformation

Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Rød

Produktspecifikationer

Mærke: Smeg
EAN: 8017709302177
Varenr.: 610507-01
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 0.8liter Rød
785 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Rød - 1400 W
792 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Smeg 50's Style Kedel 0.8liter Rød
1.019 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - rød
-9%1.079 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - rød
-9%1.099 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Elkedel KLF05RDEU
1.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK785 kr785 krKøb
2CompuMail DK785 kr785 krKøb
3Proshop DK792 kr831 krKøb
4Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
5Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
6Vivas DK1.099 kr1.178 krKøb
7SA-Service.dk1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - rød

PriceData har fulgt prisen på Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - rød i 181 dage. Laveste pris i perioden er 762 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 794 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 780 kr.

Den nuværende pris på 785 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026785 kr5 kr (1%)
22. maj 2026790 kr5 kr (1%)
3. maj 2026785 kr1 kr (0%)
2. maj 2026786 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026785 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026786 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026785 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026786 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026785 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026786 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret