Gå til hovedindhold

Vandkoger SMEG 50’s Style KLF05 - pastelgrøn, 0,8 l

SmegKedlerEAN: 8017709302207
Pris fra 770 krtil 1.189 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 419 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 767 kr 15. maj

Sammenlign priser på Vandkoger SMEG 50’s Style KLF05 - pastelgrøn, 0,8 l og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 770 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 0.8liter Pastelgrøn
770 kr
Til butik
Smeg 50's Style Kedel 0.8liter Pastelgrøn billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Elkedler KLF05PGEU Pastelgrøn. Vandtank volumen: 0,8 L. Strøm: 1400 W. Produktfarve: Grøn, Husmateriale: Rustfrit stål, Filtrering

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: KLF05PGEU
EAN: 8017709302207
Varenr.: 999893679
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Pastelgrøn - 1400 W
778 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Pastelgrøn
-25%904 kr
Før 1.206 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SMEG KLF05PGEU Elkedel - Pastelgrøn
995 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SMEG KLF05PGEU Elkedel - pastel grøn
999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkoger SMEG 50’s Style KLF05 - pastelgrøn, 0,8 l
-6%1.099 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkoger SMEG 50’s Style KLF05 - pastelgrøn, 0,8 l
-6%1.119 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Elkedel KLF05PGEU
1.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandkoger SMEG 50’s Style KLF05 - pastelgrøn, 0,8 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandkoger SMEG 50’s Style KLF05 - pastelgrøn, 0,8 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK770 kr770 krKøb
2Proshop DK778 kr817 krKøb
3KitchenTime DK904 kr904 krKøb
4Kai Berntsen ApS995 kr995 krKøb
5HvidevareShoppen.dk999 kr999 krKøb
6Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
7Vivas DK1.119 kr1.198 krKøb
8SA-Service.dk1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vandkoger SMEG 50’s Style KLF05 - pastelgrøn, 0,8 l

PriceData har fulgt prisen på Vandkoger SMEG 50’s Style KLF05 - pastelgrøn, 0,8 l i 181 dage. Laveste pris i perioden er 748 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 786 kr.

Den nuværende pris på 770 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Vandkoger SMEG 50’s Style KLF05 - pastelgrøn, 0,8 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Vandkoger SMEG 50’s Style KLF05 - pastelgrøn, 0,8 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026770 kr1 kr (0%)
30. maj 2026769 kr37 kr (5%)
28. maj 2026806 kr29 kr (4%)
27. maj 2026777 kr2 kr (0%)
23. maj 2026775 kr1 kr (0%)
21. maj 2026774 kr1 kr (0%)
20. maj 2026775 kr8 kr (1%)
15. maj 2026767 kr38 kr (5%)
14. maj 2026805 kr1 kr (0%)
12. maj 2026806 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret