Gå til hovedindhold

Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Creme

SmegKedlerEAN: 8017709302160
Pris fra 766 krtil 1.189 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 423 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 759 kr 7. maj

Sammenlign priser på Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Creme og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 766 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Smeg 50's Style Kedel 0.8liter Fløde
766 kr
Til butik
Smeg 50's Style Kedel 0.8liter Fløde billede

Produktinformation

Smeg 50's Style Mini kedel 0.8L - Fløde

Produktspecifikationer

Mærke: SMEG
Artikel nr.: KLF05CREU
EAN: 8017709302160
Varenr.: 999828742
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Creme
-36%772 kr
Før 1.206 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SMEG Elkedel 50's Style - Fløde - 1400 W
772 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Smeg KLF05CREU Mini-kedel (cream)
819 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SMEG Vattenkokare KLF05CREU Smeg
-7%999 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - creme
-7%1.079 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel SMEG 50’s Style KLF05, 0,8 l - creme
-7%1.099 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Smeg Elkedel KLF05CREU
1.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK766 kr766 krKøb
2KitchenTime DK772 kr772 krKøb
3Proshop DK772 kr811 krKøb
4Komplett DK819 kr819 krKøb
5Teknikproffset DK999 kr1.058 krKøb
6Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
7Vivas DK1.099 kr1.178 krKøb
8SA-Service.dk1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Creme

PriceData har fulgt prisen på Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Creme i 181 dage. Laveste pris i perioden er 749 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 774 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 763 kr.

Den nuværende pris på 766 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Creme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Smeg Smeg 50's Style mini elkedel 0,8 L Creme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026766 kr2 kr (0%)
23. maj 2026764 kr3 kr (0%)
15. maj 2026767 kr2 kr (0%)
14. maj 2026769 kr5 kr (1%)
13. maj 2026764 kr5 kr (1%)
7. maj 2026759 kr5 kr (1%)
2. maj 2026764 kr3 kr (0%)
30. apr. 2026767 kr7 kr (1%)
28. apr. 2026774 kr6 kr (1%)
27. apr. 2026768 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret