Gå til hovedindhold

MSI B650M GAMING PLUS WIFI - Socket AM5 - motherboard (black/silver) Bundkort - GEEKD.dk

MSIBundkortEAN: 4711377180955
Pris fra 1.205 krtil 1.783 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 578 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.189 kr 15. apr.

Sammenlign priser på MSI B650M GAMING PLUS WIFI - Socket AM5 - motherboard (black/silver) Bundkort - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1205 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI B650M GAMING PLUS WIFI Micro-ATX Socket AM5 AMD B650
1.205 kr
Til butik
MSI B650M GAMING PLUS WIFI Micro-ATX Socket AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

MSI B650M GAMING PLUS WIFI - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: B650M GAMING PLUS WIFI
EAN: 4711377180955
Varenr.: 1001849030
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI B650M GAMING PLUS WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.236 kr
Til butik
MSI B650M GAMING PLUS WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, MSI Mystic Light software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B650M GAMING PLUS WIFI
EAN: 4711377180955
Varenr.: 3244087
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI B650M GAMING PLUS WIFI Micro-ATX Socket AM5 AMD B650
1.439 kr
Til butik
MSI B650M GAMING PLUS WIFI Micro-ATX Socket AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

MSI B650M GAMING PLUS WIFI Micro-ATX Opgrader din gamingoplevelse med MSI B650M GAMING PLUS WIFI, et Micro-ATX bundkort designet til Socket AM5, der understøtter den nyeste AMD B650 chip. Dette bundkort kombinerer stilrent design med kraftfulde funktioner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
EAN: 4711377180955
Varenr.: 94335
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MSI B650M GAMING PLUS WIFI - Socket AM5 - motherboard (black/silver) Bundkort - GEEKD.dk
1.783 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI B650M GAMING PLUS WIFI - Socket AM5 - motherboard (black/silver) Bundkort - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI B650M GAMING PLUS WIFI - Socket AM5 - motherboard (black/silver) Bundkort - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.205 kr1.205 krKøb
2Proshop DK1.236 kr1.236 krKøb
3Ultrashop1.439 kr1.439 krKøb
4Geekd1.783 kr1.783 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI B650M GAMING PLUS WIFI - Socket AM5 - motherboard (black/silver) Bundkort - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på MSI B650M GAMING PLUS WIFI - Socket AM5 - motherboard (black/silver) Bundkort - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 998 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.462 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.261 kr.

Den nuværende pris på 1.205 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for MSI B650M GAMING PLUS WIFI - Socket AM5 - motherboard (black/silver) Bundkort - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for MSI B650M GAMING PLUS WIFI - Socket AM5 - motherboard (black/silver) Bundkort - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.205 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.204 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.205 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.213 kr27 kr (2%)
24. maj 20261.240 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.238 kr5 kr (0%)
22. maj 20261.243 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.242 kr3 kr (0%)
19. maj 20261.239 kr37 kr (3%)
13. maj 20261.202 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret