Gå til hovedindhold

MSI B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort - GEEKD.dk

MSIBundkortEAN: 4711377098052
Pris fra 1.330 krtil 1.636 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 306 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.122 kr 25. mar.

Sammenlign priser på MSI B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1330 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort
1.330 kr
Til butik
B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort billede

Produktinformation

B650 GAMING PLUS WIFI - AMD Socket AM5 - DDR5 - ATX

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: B650 GAMING PLUS WIFI
EAN: 4711377098052
Varenr.: 1001350578
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort
1.589 kr
Til butik
B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort billede

Produktinformation

B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort Opdag en ny dimension af gaming med B650 GAMING PLUS WIFI Bundkortet. Designet til at imødekomme behovene hos både hardcore gamere og entusiaster, tilbyder dette bundkort den nyeste AMD B650 chipset teknologi. Med fremragend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
EAN: 4711377098052
Varenr.: 62677
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MSI B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort - GEEKD.dk
1.636 kr
Til butik
MSI B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Er du klar til at opgradere til AMD's nyeste Ryzen 7000 og 8000-serie uden at sprænge budgettet? 🎮 MSI B650 GAMING PLUS WIFI er dit perfekte indgangsparti til AMD's kraftfulde AM5-platform. Dette bundkort kombinerer moderne gaming-performance

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
EAN: 4711377098052
Varenr.: 47757565133136

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.330 kr1.330 krKøb
2Ultrashop1.589 kr1.589 krKøb
3Geekd1.636 kr1.636 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på MSI B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.122 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 1.636 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.286 kr.

Den nuværende pris på 1.330 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for MSI B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for MSI B650 GAMING PLUS WIFI Bundkort - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.330 kr221 kr (14%)
23. maj 20261.551 kr38 kr (2%)
13. maj 20261.589 kr255 kr (19%)
9. maj 20261.334 kr255 kr (16%)
25. apr. 20261.589 kr256 kr (19%)
24. apr. 20261.333 kr303 kr (19%)
23. apr. 20261.636 kr297 kr (22%)
8. apr. 20261.339 kr72 kr (5%)
7. apr. 20261.411 kr72 kr (5%)
27. mar. 20261.339 kr42 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret