Gå til hovedindhold

LG Electronics LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

LG ElectronicsComputer – tilbehørEAN: 8806096227862
Pris fra 2.827 krtil 3.949 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.122 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.751 kr 14. mar.

Sammenlign priser på LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2827 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraFine Ergo 32UN880K-B 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.827 kr
Til butik
LG UltraFine Ergo 32UN880K-B 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 32UN880K-B.AEU
EAN: 8806096227862
Varenr.: 1002553355
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 60W USB-C
2.847 kr
Til butik
32" LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 60W USB-C billede

Produktinformation

LG UltraFine Ergo 32UN880K-B monitor leverer ergonomiske justeringer og farvenøjagtig IPS-billedkvalitet til produktivitet og kreativt arbejde. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 60W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: HDR10; 95% DCI-P3; USB 3.0-hub med 60W USB-C Power Delivery; Ergo-justerbar stander; Indbyggede 5W stereohøjtalere Justerbar positionering, USB-C-strøm og højfidelitetsbilleder holder dig komfortabel og fokuseret under lange kreative og produktive sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32UN880K-B
EAN: 8806096227862
Varenr.: 3328803
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere
2.995 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg Ergo 32un880k 32 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
2.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG UltraFine Ergo 32UN880K-B 32" 4K IPS skærm med USB-C (60 W)
3.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG UltraFine Ergo 32UN880K-B 32" 4K IPS skærm med USB-C (60 W)
3.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraFine Ergo 32UN880K-B 32 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.827 kr2.827 krKøb
2Proshop DK2.847 kr2.847 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.995 kr2.995 krKøb
4Dustin DK2.999 kr3.085,25 krKøb
5Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
6Vivas DK3.619 kr3.669 krKøb
7Ultrashop3.949 kr3.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

PriceData har fulgt prisen på LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.751 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 3.169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.959 kr.

Den nuværende pris på 2.827 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for LG UltraFine Ergo 32UN880K-B - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.827 kr19 kr (1%)
1. jun. 20262.846 kr44 kr (2%)
31. maj 20262.890 kr55 kr (2%)
30. maj 20262.945 kr11 kr (0%)
29. maj 20262.956 kr21 kr (1%)
28. maj 20262.935 kr11 kr (0%)
27. maj 20262.924 kr14 kr (0%)
26. maj 20262.910 kr30 kr (1%)
25. maj 20262.880 kr11 kr (0%)
24. maj 20262.891 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret