Gå til hovedindhold

LG UltraWide 34U511A-B 34" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096520826
Pris fra 1.539 krtil 2.239 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 700 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.434 kr 19. mar.

Sammenlign priser på LG UltraWide 34U511A-B 34" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1539 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraWide 34U511A-B 34" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz
1.539 kr
Til butik
LG UltraWide 34U511A-B 34" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

LG UltraWide 34U511A-B - LED-skærm - 34" - 2560 x 1080 UWFHD @ 100 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 34U511A-B
EAN: 8806096520826
Varenr.: 1003446191
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" LG UltraWide 34U511A-B - 2560x1080 - 100Hz - IPS
1.587 kr
Til butik
34" LG UltraWide 34U511A-B - 2560x1080 - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

LG UltraWide 34U511A-B monitor leverer en fordybende 21:9 ultrabred visning til produktivitet og gaming med IPS-farvenøjagtighed og HDR-understøttelse. Størrelse: 34" Opløsning: 2560 x 1080 Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync; DisplayHDR 400; Flicker Safe; Reader Mode; Motion Blur Reduction; 99% sRGB Afbalanceret farvegengivelse, HDR-understøttelse og adaptive-sync mindsker artefakter og forbedrer klarheden til længere arbejdsopgaver, multimedia og glattere gameplay.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 34U511A-B.AEU
EAN: 8806096520826
Varenr.: 3404553
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg Ultrawide 34u511a 34 tommer 2560 × 1080pixels Ips 21:9 100hz
-0%1.686 kr
Før 1.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lg Ultrawide 34u511a 34 tommer 2560 × 1080pixels Ips 21:9 100hz billede

Produktinformation

34" 21:9 WFHD (2560x1080) ultrawide, få plads til flere apps ved siden af hinanden IPS-panel, 178° betragtningsvinkel holder farverne korrekte over hele skærmen 100 Hz opdateringsfrekvens og 1 ms responstid reducerer bevægelsesslør, flimmerfri HDR 400 og 320 cd/m2 maksimal lysstyrke forbedrer kontrast og højlys USB-C upstream, HDMI og DP1.4 med HDCP 2.2 gør tilslutning enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 34U511A-B
EAN: 8806096520826
Varenr.: 5020066558
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 34" LG UltraWide IPS WFHD 100 Hz HDR400 - sort
-19%2.099 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 34" LG UltraWide IPS WFHD 100 Hz HDR400 - sort
-19%2.119 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraWide 34U511A-B 34 IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz
2.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraWide 34U511A-B 34" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraWide 34U511A-B 34" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.539 kr1.539 krKøb
2Proshop DK1.587 kr1.587 krKøb
3Dustin DK1.686 kr1.772,25 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr3.318 krKøb
6Ultrashop2.239 kr2.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraWide 34U511A-B 34" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraWide 34U511A-B 34" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.434 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 1.744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.515 kr.

Den nuværende pris på 1.539 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for LG UltraWide 34U511A-B 34" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for LG UltraWide 34U511A-B 34" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 20261.539 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.530 kr9 kr (1%)
7. maj 20261.539 kr40 kr (3%)
6. maj 20261.579 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.580 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.579 kr8 kr (1%)
2. maj 20261.587 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.588 kr113 kr (8%)
26. apr. 20261.475 kr18 kr (1%)
24. apr. 20261.457 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret