Gå til hovedindhold

34" LG UltraWide 34BA75QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096207345
Pris fra 2.874 krtil 4.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.345 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.809 kr 17. mar.

Sammenlign priser på 34" LG UltraWide 34BA75QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2874 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 34ba75qe-b 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 60hz
2.874 kr
Til butik
Lg 34ba75qe-b 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 60hz billede

Produktinformation

34-tommers curved 21:9 WQHD-skærm reducerer hovedbevægelser IPS-panel med 99 % sRGB holder farverne ensartede over 178° HDR10 og 1,07 milliarder farver forbedrer kontrasten for tydeligere billeder USB-C med 90 W Power Delivery og hub forenkler docking Picture-by-Picture (PbP) og Ethernet understøtter arbejdsgange med to kilder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 34BA75QE-B
EAN: 8806096207345
Varenr.: 5020055666
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraWide 34BA75QE-B 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.177 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" LG UltraWide 34BA75QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch
3.424 kr
Til butik
34" LG UltraWide 34BA75QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

LG UltraWide 34BA75QE-B monitor øger produktiviteten og skaber en mere immersiv oplevelse med et 34" ultrabredt format og IPS-panel, der leverer levende farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, USB 3.0-hub, Ethernet Særlige funktioner: KVM-switch; USB 3.0/USB-C-hub; 90W USB-C Power Delivery; HDR10; Flicker Safe; Indbyggede højttalere Buet skærm, omfattende tilslutningsmuligheder og ergonomiske justeringer gør den velegnet til multitasking, immersivt medieforbrug og effektive arbejdsgange hjemme eller på kontoret.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 34BA75QE-B
EAN: 8806096207345
Varenr.: 3352865
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraWide 34BA75QE-B 34 IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
4.089 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG 34BA75QE-B 34" buet WQHD IPS skærm - sort
4.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG 34BA75QE-B 34" buet WQHD IPS skærm - sort
4.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 34" LG UltraWide 34BA75QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 34" LG UltraWide 34BA75QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.874 kr2.960,25 krKøb
2CompuMail DK3.177 kr3.177 krKøb
3Proshop DK3.424 kr3.424 krKøb
4Ultrashop4.089 kr4.089 krKøb
5Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
6Vivas DK4.219 kr4.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 34" LG UltraWide 34BA75QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 34" LG UltraWide 34BA75QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch i 187 dage. Laveste pris i perioden er 2.709 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 2.874 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.792 kr.

Den nuværende pris på 2.874 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for 34" LG UltraWide 34BA75QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for 34" LG UltraWide 34BA75QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 20262.874 kr1 kr (0%)
17. apr. 20262.873 kr1 kr (0%)
8. apr. 20262.874 kr19 kr (1%)
29. mar. 20262.855 kr19 kr (1%)
25. mar. 20262.874 kr65 kr (2%)
17. mar. 20262.809 kr65 kr (2%)
28. jan. 20262.874 kr152 kr (6%)
26. jan. 20262.722 kr1 kr (0%)
25. jan. 20262.721 kr1 kr (0%)
22. jan. 20262.722 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret