Gå til hovedindhold

LG UltraFine evo 32U990A-S 32" Nano IPS Black 6144 x 3456 HDMI Thunderbolt 5 DisplayPort USB-C 60Hz

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096615577
Pris fra 12.499 krtil 14.808 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.309 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.664 kr 16. maj

Sammenlign priser på LG UltraFine evo 32U990A-S 32" Nano IPS Black 6144 x 3456 HDMI Thunderbolt 5 DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg Ultrafine Evo 32u990a 32 tommer 6144 × 3456pixels Ips Black 16:9 60hz
12.499 kr
Til butik
Lg Ultrafine Evo 32u990a 32 tommer 6144 × 3456pixels Ips Black 16:9 60hz billede

Produktinformation

6K (6144 x 3456) ved 224 ppi viser fine detaljer til pixelpræcise redigeringer Nano IPS Black med 2000:1 kontrast og DisplayHDR 600 for dybere sortniveauer Thunderbolt 5 med 96 W strømlevering muliggør docking med ét kabel Picture-by-Picture og Picture-in-Picture deler skærmen til to indgange 99,5 % Adobe RGB og 94 % DCI-P3 sikrer konsekvent farvegengivelse ved farvekorrektur...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 32U990A-S
EAN: 8806096615577
Varenr.: 5020066554
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" LG UltraFine evo 32U990A - 60W USB-C
12.990 kr
Til butik
32" LG UltraFine evo 32U990A - 60W USB-C billede

Produktinformation

LG UltraFine evo 32U990A monitor leverer præcis, farvekritisk ydeevne til kreative fagfolk, med Nano IPS Black for dyb kontrast og nøjagtig bredfarvet dækning. Størrelse: 32" Opløsning: 6144 x 3456 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: Nano IPS Black Forbindelser: Thunderbolt 5, HDMI, DisplayPort, USB-C med 60W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: HDR10; VESA DisplayHDR 600; Auto Brightness Control; Flicker Safe; Picture-in-Picture; Indbyggede stereohøjttalere (2 x 5W) Fremragende pixelklarhed og bred farvedækning gør detaljeret billedredigering mere effektiv og sikrer ensartede resultater på tværs af print og digitale medier.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32U990A-S.AEU
EAN: 8806096615577
Varenr.: 3429016
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LG 32" 32U990A skærm UltraFine 6K
12.990 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraFine evo 32U990A-S 32" Nano IPS Black 6144 x 3456 HDMI Thunderbolt 5 DisplayPort USB-C 60Hz
14.808 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine evo 32U990A-S 32" Nano IPS Black 6144 x 3456 HDMI Thunderbolt 5 DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine evo 32U990A-S 32" Nano IPS Black 6144 x 3456 HDMI Thunderbolt 5 DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK12.499 kr12.585,25 krKøb
2Proshop DK12.990 kr12.990 krKøb
3Komplett DK12.990 kr12.990 krKøb
4CompuMail DK14.808 kr14.808 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraFine evo 32U990A-S 32" Nano IPS Black 6144 x 3456 HDMI Thunderbolt 5 DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraFine evo 32U990A-S 32" Nano IPS Black 6144 x 3456 HDMI Thunderbolt 5 DisplayPort USB-C 60Hz i 145 dage. Laveste pris i perioden er 11.664 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 12.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.275 kr.

Den nuværende pris på 12.499 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LG UltraFine evo 32U990A-S 32" Nano IPS Black 6144 x 3456 HDMI Thunderbolt 5 DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LG UltraFine evo 32U990A-S 32" Nano IPS Black 6144 x 3456 HDMI Thunderbolt 5 DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202612.499 kr835 kr (7%)
16. maj 202611.664 kr1 kr (0%)
15. maj 202611.665 kr22 kr (0%)
14. maj 202611.687 kr812 kr (6%)
20. mar. 202612.499 kr145 kr (1%)
18. mar. 202612.354 kr1 kr (0%)
17. mar. 202612.355 kr60 kr (0%)
15. mar. 202612.295 kr1 kr (0%)
14. mar. 202612.296 kr61 kr (0%)
13. mar. 202612.357 kr142 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret