Gå til hovedindhold

LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096207321
Pris fra 3.199 krtil 4.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.420 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.003 kr 14. maj

Sammenlign priser på LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 34ba85qe-b 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 60hz
-9%3.199 kr
Før 3.498,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lg 34ba85qe-b 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 60hz billede

Produktinformation

34-tommer curved WQHD (3440 x 1440) IPS-panel til brede, detaljerede visninger 99 % sRGB og HDR10 giver præcise, levende farver til redigering Full HD-kamera, mikrofon og højttalere effektiviserer videomøder USB-C med 90 W strømlevering og indbygget KVM reducerer kabler Picture-by-Picture (PbP) viser to input side om side til multitasking...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 34BA85QE-B
EAN: 8806096207321
Varenr.: 5020055667
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm
3.552 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" LG UltraWide 34BA85QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch
3.646 kr
Til butik
34" LG UltraWide 34BA85QE-B - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

LG UltraWide 34BA85QE-B.AEU monitor leverer en immersiv ultrawide-oplevelse til produktivitet og multitasking med IPS-farvegengivelse og ergonomiske justeringsmuligheder. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, USB 3.0-hub, Ethernet, 1080p webcam Særlige funktioner: HDR10; KVM-switch; Flicker Safe; Reader Mode; 1080p webcam; Kurvet 3800R Det krumme design, indbygget KVM og kraftig USB‑C forenkler tilslutninger og reducerer øjenbelastning ved længere, effektivt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 34BA85QE-B
EAN: 8806096207321
Varenr.: 3349449
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraWide 34BA85QE-B 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm
4.379 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG 34BA85QE-B 34" buet IPS skærm - 3440 × 1440 WQHD, HDR10, USB-C 90 W, KVM
-2%4.599 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG 34BA85QE-B 34" buet IPS skærm - 3440 × 1440 WQHD, HDR10, USB-C 90 W, KVM
-2%4.619 kr
Før 4.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK3.199 kr3.285,25 krKøb
2CompuMail DK3.552 kr3.552 krKøb
3Proshop DK3.646 kr3.646 krKøb
4Ultrashop4.379 kr4.379 krKøb
5Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
6Vivas DK4.619 kr5.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 2.961 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 3.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.114 kr.

Den nuværende pris på 3.199 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20263.199 kr196 kr (7%)
14. maj 20263.003 kr62 kr (2%)
5. maj 20263.065 kr134 kr (4%)
8. apr. 20263.199 kr12 kr (0%)
28. mar. 20263.187 kr8 kr (0%)
26. mar. 20263.179 kr15 kr (0%)
25. mar. 20263.164 kr6 kr (0%)
23. mar. 20263.170 kr7 kr (0%)
22. mar. 20263.163 kr22 kr (1%)
21. mar. 20263.185 kr14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret