Gå til hovedindhold

LG UltraFine 27UP650K-W - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096366660
Pris fra 1.692 krtil 2.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 727 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.661 kr 18. maj

Sammenlign priser på LG UltraFine 27UP650K-W - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1692 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraFine 27UP650K-W 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
1.692 kr
Til butik
LG UltraFine 27UP650K-W 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

LG UltraFine 27UP650K-W - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 27UP650K-W.AEU
EAN: 8806096366660
Varenr.: 1002952191
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG UltraFine 27UP650K-W - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort
1.711 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" LG UltraFine 27UP650K-W - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS
1.778 kr
Til butik
27" LG UltraFine 27UP650K-W - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

LG UltraFine 27UP650K-W skærm til kreative fagfolk og produktivitet, der leverer præcise farver og brede betragtningsvinkler med IPS-panel for ensartet billedkvalitet. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync; DisplayHDR 400; HDR10; Flicker Safe; Reader Mode; Color Calibration Høj lysstyrke, HDR-understøttelse og ergonomiske justeringsmuligheder giver længere, komfortabelt arbejde med præcise billeder til detaljeret redigering og multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27UP650K-W
EAN: 8806096366660
Varenr.: 3373814
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm LG 27" 4K UHD IPS 27UP650K-W (DP/HDMI)
-31%2.199 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm LG 27" 4K UHD IPS 27UP650K-W (DP/HDMI)
-31%2.219 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraFine 27UP650K-W 27 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
2.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine 27UP650K-W - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraFine 27UP650K-W - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.692 kr1.692 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.711 kr1.711 krKøb
3Proshop DK1.778 kr1.778 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.388 krKøb
6Ultrashop2.419 kr2.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraFine 27UP650K-W - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort

PriceData har fulgt prisen på LG UltraFine 27UP650K-W - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.533 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 1.718 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.657 kr.

Den nuværende pris på 1.692 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for LG UltraFine 27UP650K-W - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for LG UltraFine 27UP650K-W - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1200:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.692 kr15 kr (1%)
2. jun. 20261.677 kr41 kr (2%)
28. maj 20261.718 kr41 kr (2%)
26. maj 20261.677 kr41 kr (2%)
23. maj 20261.718 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.709 kr48 kr (3%)
18. maj 20261.661 kr40 kr (2%)
17. maj 20261.701 kr26 kr (2%)
13. maj 20261.675 kr43 kr (3%)
8. maj 20261.718 kr29 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret