Gå til hovedindhold

LG Electronics 4K skærm LG 27UP850K-W 27" IPS med USB-C, HDMI og DisplayPort

LG ElectronicsComputer – tilbehørEAN: 8806096296233
Pris fra 2.123 krtil 2.549 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 426 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.065 kr 13. mar.

Sammenlign priser på 4K skærm LG 27UP850K-W 27" IPS med USB-C, HDMI og DisplayPort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2123 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" LG 27UP850K - 3840x2160 (4K) - IPS - 96 W USB-C
2.123 kr
Til butik
27" LG 27UP850K - 3840x2160 (4K) - IPS - 96 W USB-C billede

Produktinformation

LG 27UP850K-W monitor leverer farvenøjagtige billeder og brede betragtningsvinkler med et IPS-panel, ideel til foto- og videoredigering samt daglig produktivitet. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 96 W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: USB 3.0 hub; HDR10; DisplayHDR 400; Flicker Safe; Reader Mode; Smart Energy Saving; 95% DCI-P3 Højt dynamisk omfang, bred farvedækning og praktiske tilslutningsmuligheder effektiviserer redigeringsarbejde og daglig multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27UP850K-W
EAN: 8806096296233
Varenr.: 3345472
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 27UP850K-W 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C
2.167 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 27up850k-w 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
-0%2.186 kr
Før 2.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lg 27up850k-w 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz billede

Produktinformation

4K UHD (3840 x 2160) IPS-panel leverer skarpe detaljer til redigering 95 % DCI-P3-dækning og hardwarekalibrering sikrer præcis farvegradering VESA DisplayHDR 400 med 400 cd/m² lysstyrke forbedrer kontrasten USB-C med 90 W strømlevering, DP 1.4 og to HDMI-porte reducerer kabelrod Højde-, pivot- og vippejusteringer samt VESA-montering passer til enhver arbejdsplads...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 27UP850K-W
EAN: 8806096296233
Varenr.: 5020074639
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K skærm LG 27UP850K-W 27" IPS med USB-C, HDMI og DisplayPort
-7%2.499 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K skærm LG 27UP850K-W 27" IPS med USB-C, HDMI og DisplayPort
-7%2.519 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 27UP850K-W 27 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C
2.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4K skærm LG 27UP850K-W 27" IPS med USB-C, HDMI og DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4K skærm LG 27UP850K-W 27" IPS med USB-C, HDMI og DisplayPort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.123 kr2.123 krKøb
2CompuMail DK2.167 kr2.167 krKøb
3Dustin DK2.186 kr2.272,25 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb
6Ultrashop2.549 kr2.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 4K skærm LG 27UP850K-W 27" IPS med USB-C, HDMI og DisplayPort

PriceData har fulgt prisen på 4K skærm LG 27UP850K-W 27" IPS med USB-C, HDMI og DisplayPort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.037 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 2.219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.119 kr.

Den nuværende pris på 2.123 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for 4K skærm LG 27UP850K-W 27" IPS med USB-C, HDMI og DisplayPort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for 4K skærm LG 27UP850K-W 27" IPS med USB-C, HDMI og DisplayPort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.123 kr44 kr (2%)
27. maj 20262.079 kr33 kr (2%)
26. maj 20262.112 kr33 kr (2%)
25. maj 20262.079 kr33 kr (2%)
24. maj 20262.112 kr33 kr (2%)
23. maj 20262.079 kr88 kr (4%)
22. maj 20262.167 kr68 kr (3%)
21. maj 20262.099 kr11 kr (1%)
15. maj 20262.088 kr35 kr (2%)
14. maj 20262.123 kr44 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret