Gå til hovedindhold

LG UltraWide 29U511A-B 29" IPS skærm - 2560 × 1080, 100 Hz, HDR10

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096534601
Pris fra 1.083 krtil 1.999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 916 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LG UltraWide 29U511A-B 29" IPS skærm - 2560 × 1080, 100 Hz, HDR10 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1083 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 29U511A-B 29" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI 100 Hz
1.083 kr
Til butik
LG 29U511A-B 29" IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI 100 Hz billede

Produktinformation

LG UltraWide 29U511A-B - LED-skærm - 29" - 2560 x 1080 UWFHD @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 29U511A-B.AEU
EAN: 8806096534601
Varenr.: 1003520460
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
29" LG UltraWide 29U511A-B - 2560x1080 - 100Hz - IPS
1.268 kr
Til butik
29" LG UltraWide 29U511A-B - 2560x1080 - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

LG UltraWide 29U511A-B monitor tilbyder en fordybende ultrawide oplevelse til produktivitet og underholdning med klar IPS-billedkvalitet og HDR-forbedringer. Størrelse: 29" Opløsning: 2560 x 1080 Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync; HDR10; SUPER Resolution; Motion Blur Reduction; Flicker Safe Bredt 21:9-format, nøjagtig farvegengivelse og komfortfunktioner skaber et udvidet arbejdsområde med ensartede betragtningsvinkler, reduceret øjenbelastning og forbedret fokus ved multitasking og medier.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 29U511A-B.AEU
EAN: 8806096534601
Varenr.: 3407094
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 29U511A-B 29 IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI 100 Hz
1.329 kr
Til butik
LG 29U511A-B 29 IPS 2560 x 1080 (UltraWide) HDMI 100 Hz billede

Produktinformation

LG 29U511A-B 29" IPS UltraWide Skærm Oplev en helt ny verden af visuel oplevelse med LG 29U511A-B, en 29 tommer IPS UltraWide skærm med en imponerende opløsning på 2560 x 1080. Denne skærm er designet til at optimere dit produktivitet og underholdning med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 8806096534601
Varenr.: 126025
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 29" LG UltraWide IPS WFHD 2560 × 1080, 100 Hz, HDR10 (sort)
-18%1.399 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 29" LG UltraWide IPS WFHD 2560 × 1080, 100 Hz, HDR10 (sort)
-17%1.419 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg Ultrawide 29u511a 29 tommer 2560 × 1080pixels Ips 21:9 100hz
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraWide 29U511A-B 29" IPS skærm - 2560 × 1080, 100 Hz, HDR10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraWide 29U511A-B 29" IPS skærm - 2560 × 1080, 100 Hz, HDR10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.083 kr1.083 krKøb
2Proshop DK1.268 kr1.268 krKøb
3Ultrashop1.329 kr1.329 krKøb
4Boligcenter DK1.399 kr1.399 krKøb
5Vivas DK1.419 kr1.508 krKøb
6Dustin DK1.999 kr2.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraWide 29U511A-B 29" IPS skærm - 2560 × 1080, 100 Hz, HDR10

PriceData har fulgt prisen på LG UltraWide 29U511A-B 29" IPS skærm - 2560 × 1080, 100 Hz, HDR10 i 126 dage. Laveste pris i perioden er 1.083 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 1.367 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.227 kr.

Den nuværende pris på 1.083 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LG UltraWide 29U511A-B 29" IPS skærm - 2560 × 1080, 100 Hz, HDR10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LG UltraWide 29U511A-B 29" IPS skærm - 2560 × 1080, 100 Hz, HDR10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 20261.083 kr21 kr (2%)
14. apr. 20261.104 kr170 kr (13%)
4. apr. 20261.274 kr3 kr (0%)
3. apr. 20261.271 kr3 kr (0%)
31. mar. 20261.274 kr36 kr (3%)
25. mar. 20261.238 kr79 kr (7%)
17. mar. 20261.159 kr115 kr (9%)
30. jan. 20261.274 kr93 kr (7%)
29. jan. 20261.367 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret