Gå til hovedindhold

LG UltraWide 34WR55QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096235386
Pris fra 2.308 krtil 2.979 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 671 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.065 kr 15. apr.

Sammenlign priser på LG UltraWide 34WR55QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2308 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UltraWide 34WR55QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.308 kr
Til butik
LG UltraWide 34WR55QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

LG UltraWide 34WR55QK-B - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 34WR55QK-B.AEU
EAN: 8806096235386
Varenr.: 1002359346
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" LG UltraWide 34WR55QK-B - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C
2.352 kr
Til butik
34" LG UltraWide 34WR55QK-B - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C billede

Produktinformation

LG UltraWide 34WR55QK-B monitor leverer en fordybende ultrabred arbejdsflade ideel til produktivitet og medieforbrug, med en VA-panel for dybe sorte og klare billeder. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: VA Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 65W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: Curved 1800R; HDR10; Flicker Safe; Reader Mode; USB 3.0/USB-C hub Den ultrabrede, buede skærm kombineret med høj kontrast og USB-C-strøm giver bedre multitasking, fordybende medieoplevelser og enklere kabelføring ved skrivebordet.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 34WR55QK-B
EAN: 8806096235386
Varenr.: 3319192
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 34wr55qk-b 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz
-0%2.936 kr
Før 2.936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lg 34wr55qk-b 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz billede

Produktinformation

34" curved 21:9 WQHD maksimerer den horisontale plads til to apps side om side USB-C med 65 W strømforsyning og indbygget hub dokker en laptop med ét kabel VA-panel med 3000:1-kontrast og 99 % sRGB holder tekst og diagrammer ensartede PbP-tilstand (side-by-side) og PiP-tilstand (inset) lader dig se to inputkilder på én gang 100 Hz, 5 ms svartid samt DAS Mode og flimmerfri teknologi for mere flydende arbejde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 34WR55QK-B
EAN: 8806096235386
Varenr.: 5020055668
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG UltraWide 34WR55QK-B 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraWide 34WR55QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG UltraWide 34WR55QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.308 kr2.308 krKøb
2Proshop DK2.352 kr2.352 krKøb
3Dustin DK2.936 kr3.022,25 krKøb
4Ultrashop2.979 kr2.979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG UltraWide 34WR55QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

PriceData har fulgt prisen på LG UltraWide 34WR55QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz i 175 dage. Laveste pris i perioden er 2.001 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 2.462 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.225 kr.

Den nuværende pris på 2.308 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for LG UltraWide 34WR55QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for LG UltraWide 34WR55QK-B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.308 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.307 kr44 kr (2%)
30. maj 20262.263 kr41 kr (2%)
29. maj 20262.222 kr8 kr (0%)
22. maj 20262.230 kr175 kr (7%)
21. maj 20262.405 kr68 kr (3%)
19. maj 20262.337 kr24 kr (1%)
16. maj 20262.313 kr13 kr (1%)
15. maj 20262.300 kr57 kr (3%)
14. maj 20262.243 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret