Gå til hovedindhold

Philips E Line 346E2CUAE/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD+ LCD Sort

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581770662
Pris fra 2.230 krtil 2.979 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 749 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.104 kr 25. maj

Sammenlign priser på Philips E Line 346E2CUAE/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD+ LCD Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2230 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips E-line 346E2CUAE 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.230 kr
Til butik
Philips E-line 346E2CUAE 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

Philips E-line 346E2CUAE - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort med tekstur

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 346E2CUAE
EAN: 8712581770662
Varenr.: 998632518
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Philips E-line 346E2CUAE - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C
2.230 kr
Til butik
34" Philips E-line 346E2CUAE - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C billede

Produktinformation

Philips E-line 346E2CUAE monitor tilbyder et buet ultrawide format designet til produktivitet og multitasking, med højkontrast VA-panel for dybe sorte og panoramisk fordybelse. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 65W USB-C Power Delivery, USB-hub Særlige funktioner: Buet ultrawide; USB-hub; 65W USB-C Power Delivery; MultiView Det panoramiske format, den høje kontrast og den alsidige USB-C-forbindelse effektiviserer arbejdsgange og øger fokus på regneark, browsertabs og kreative tidslinjer.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 346E2CUAE/00
EAN: 8712581770662
Varenr.: 2912169
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips E-line 346E2CUAE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
2.542 kr
Til butik
Philips E-line 346E2CUAE 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz  Dockingskærm billede

Produktinformation

Product Description Philips E-line 346E2CUAE - LED display - curved - 34", Device type LED backlit LCD monitor - 34", Energy class Class F, Energy consumption per year 57 kW, Power consumption (on mode) 31.4 W, Curved screen Yes, Features USB hub, USB PD 65 Watt, Panel type VA, Aspect ratio 21:9, Standard resolution UWQHD 3440 x 1440 at 100 Hz, Pixel Pitch 0.23175 mm, Brightness 300 cd/m², Contrast ratio 3000:1, Response Time 4 ms (gray-to-gray), 1 ms (MPRT), Color support 16.7 million colors, Color spectrum 121.3% sRGB (CIE 1931), 99.5% NTSC (CIE 1976), Input connector HDMI, DisplayPort, USB-C, Viewing Position Adjustments Height, tilt, Screen coating Glare-free, 3H hard coating, Haze 25%. Voltage AC 120/230 V (50/60 Hz), Color Black with texture, Dimensions (W x D x H) - with stand 80.7 cm x 25.7 cm x 49.5 cm, Weight 10.05 kg, Environmental standards TCO Certified Displays 8, ENERGY STAR qualified, Compliance Standards Plug and Play, FCC Class B certified, TUV GS, ICES-003, CB, TUV Ergo, DDC/CI, RoHS, Lead-free, EPA, cETLus, CU-EAC, Ukraine, Mercury-free, EAEU RoHS.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Monitorer
EAN: 8712581770662
Varenr.: C63689
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Philips E-line 34" kurvet UWQHD VA, 100 Hz, USB-C
-7%2.599 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Philips E-line 34" kurvet UWQHD VA, 100 Hz, USB-C
-7%2.619 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips E-line 346E2CUAE 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips E Line 346E2CUAE/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD+ LCD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips E Line 346E2CUAE/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD+ LCD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.230 kr2.230 krKøb
2Proshop DK2.230 kr2.230 krKøb
3Teknikproffset DK2.542 kr2.621 krKøb
4Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
5Vivas DK2.619 kr2.669 krKøb
6Ultrashop2.979 kr2.979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips E Line 346E2CUAE/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD+ LCD Sort

PriceData har fulgt prisen på Philips E Line 346E2CUAE/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD+ LCD Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.016 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 2.406 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.222 kr.

Den nuværende pris på 2.230 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Philips E Line 346E2CUAE/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD+ LCD Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Philips E Line 346E2CUAE/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD+ LCD Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.230 kr55 kr (3%)
27. maj 20262.175 kr71 kr (3%)
25. maj 20262.104 kr71 kr (3%)
23. maj 20262.175 kr7 kr (0%)
22. maj 20262.182 kr12 kr (1%)
21. maj 20262.194 kr1 kr (0%)
20. maj 20262.193 kr11 kr (1%)
17. maj 20262.182 kr1 kr (0%)
16. maj 20262.183 kr1 kr (0%)
14. maj 20262.182 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret