Gå til hovedindhold

Philips E-line 328e1ca Curved 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581758516
Pris fra 2.188 krtil 3.129 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 941 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips E-line 328e1ca Curved 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2188 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Philips E-line 328E1CA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA
2.188 kr
Til butik
32" Philips E-line 328E1CA - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA billede

Produktinformation

Philips E-line 328E1CA/00 32" buet monitor leverer medrivende underholdning og produktivitet med høj kontrast VA-panel og levende farver. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: VA Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort 1.2 Særlige funktioner: Adaptive-Sync; Ultra Wide-Color; Buet design Høj pixeltæthed og bred farveskala forbedrer film- og fotodetaljer, mens Adaptive-Sync og solid tilslutning sikrer jævn videoafspilning og effektiv multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 328E1CA/00
EAN: 8712581758516
Varenr.: 2788322
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips E-line 328e1ca Curved 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
2.188 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 32" 4K Curved skærm 328E1CA/00
2.295 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips E-line 328E1CA 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
2.355 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 32" Philips E Line 4K UHD buet VA (328E1CA), sort
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 32" Philips E Line 4K UHD buet VA (328E1CA), sort
2.719 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips E-line 328E1CA 32 VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
3.129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips E-line 328e1ca Curved 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips E-line 328e1ca Curved 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.188 kr2.188 krKøb
2Dustin DK2.188 kr2.274,25 krKøb
3Komplett DK2.295 kr2.295 krKøb
4CompuMail DK2.355 kr2.355 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr2.958 krKøb
7Ultrashop3.129 kr3.129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips E-line 328e1ca Curved 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz

PriceData har fulgt prisen på Philips E-line 328e1ca Curved 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.790 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 2.294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.204 kr.

Den nuværende pris på 2.188 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Philips E-line 328e1ca Curved 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Philips E-line 328e1ca Curved 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.188 kr60 kr (3%)
7. maj 20262.248 kr46 kr (2%)
17. apr. 20262.294 kr45 kr (2%)
16. apr. 20262.249 kr59 kr (3%)
10. apr. 20262.190 kr1 kr (0%)
9. apr. 20262.191 kr33 kr (1%)
8. apr. 20262.224 kr35 kr (2%)
3. apr. 20262.189 kr1 kr (0%)
2. apr. 20262.190 kr33 kr (1%)
1. apr. 20262.223 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret