Gå til hovedindhold

Philips E-line 325E1C 32" VA 2560 x 1440 (2K) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581758493
Pris fra 1.490 krtil 1.964 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 474 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.482 kr 1. maj

Sammenlign priser på Philips E-line 325E1C 32" VA 2560 x 1440 (2K) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1490 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 32" Curved skærm 325E1C/00
1.490 kr
Til butik
Philips 32" Curved skærm 325E1C/00 billede

Produktinformation

Philips 32" Curved skærm 325E1C/00 - 2560x1440 VA, 4ms, 3000:1, FreeSync, VGA/HDMI/DP - Skærme Skærme

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 325E1C/00
EAN: 8712581758493
Varenr.: 1138848
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips E-line 325e1c Curved 31.5 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 75hz
-11%1.561 kr
Før 1.748,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips E-line 325e1c Curved 31.5 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 75hz billede

Produktinformation

Utrolig opslugende Et buet skærmdesign for en mere medrivende oplevelse Ultra Wide-Color giver et større udvalg af farver for et mere levende billede VA-skærm giver imponerende billeder med brede visningsvinkler Ubesværet og problemfrit gameplay med AMD FreeSync-teknologi SmartContrast for fyldige sorte detaljer SmartImage spilindstilling optimeret til spillere Kabelstyring reducerer kabelrod og giver en ryddelig arbejdsplads Mindre trætte øjne med flimmerfri teknologi LowBlue-indstilling, der er skånsom mod øjnene HDMI garanterer universel digital tilslutning DisplayPort-tilslutning for det bedste billede Krystalklare billeder med Quad HD 2560 x 1440 pixel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 325E1C/00
EAN: 8712581758493
Varenr.: 5011155371
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Philips E-line 325E1C - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - VA
1.583 kr
Til butik
32" Philips E-line 325E1C - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - VA billede

Produktinformation

Philips E-line 325E1C monitor leverer medrivende buet underholdning og pålidelig produktivitet med dyb kontrast fra VA-panel, ideel til film og afslappet gaming. Størrelse: 32" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync; Ultra Wide-Color; Buet design Dyb kontrast, bred farvegengivelse og alsidige tilslutningsmuligheder sikrer levende billeder og nem opsætning til hjemmens underholdning og dagligt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 325E1C/00
EAN: 8712581758493
Varenr.: 2792393
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips E-line 325E1C 32" VA 2560 x 1440 (2K) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz
1.592 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips E-line 325E1C 32 VA 2560 x 1440 (2K) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz
1.959 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips E-line 325E1C 32 2560 x 1440 (2K) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz
1.964 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips E-line 325E1C 32" VA 2560 x 1440 (2K) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips E-line 325E1C 32" VA 2560 x 1440 (2K) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.490 kr1.490 krKøb
2Dustin DK1.561 kr1.647,25 krKøb
3Proshop DK1.583 kr1.583 krKøb
4CompuMail DK1.592 kr1.592 krKøb
5Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
6Teknikproffset DK1.964 kr2.013 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips E-line 325E1C 32" VA 2560 x 1440 (2K) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz

PriceData har fulgt prisen på Philips E-line 325E1C 32" VA 2560 x 1440 (2K) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.482 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.561 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.502 kr.

Den nuværende pris på 1.490 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Philips E-line 325E1C 32" VA 2560 x 1440 (2K) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Philips E-line 325E1C 32" VA 2560 x 1440 (2K) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20261.490 kr8 kr (1%)
1. maj 20261.482 kr8 kr (1%)
24. apr. 20261.490 kr8 kr (1%)
8. apr. 20261.482 kr59 kr (4%)
6. apr. 20261.541 kr51 kr (3%)
3. apr. 20261.490 kr6 kr (0%)
2. apr. 20261.484 kr6 kr (0%)
12. mar. 20261.490 kr8 kr (1%)
27. feb. 20261.482 kr8 kr (1%)
19. feb. 20261.490 kr30 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret