Gå til hovedindhold

34" AOC Pro-line CU34P3CV - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C - KVM switch

AOCComputer – tilbehørEAN: 4038986110730
Pris fra 2.625 krtil 3.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 494 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.187 kr 11. mar.

Sammenlign priser på 34" AOC Pro-line CU34P3CV - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C - KVM switch og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2625 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC Pro-line CU34P3CV 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.625 kr
Til butik
AOC Pro-line CU34P3CV 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

AOC Pro-line CU34P3CV - P3 Series - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: CU34P3CV
EAN: 4038986110730
Varenr.: 1000957723
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" AOC Pro-line CU34P3CV - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C - KVM switch
2.685 kr
Til butik
34" AOC Pro-line CU34P3CV - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

AOC Pro-line CU34P3CV monitor leverer indlevende ultrabred produktivitet og multimedieydelse med et buet VA-panel og alsidig tilslutning. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: VA Forbindelser: HDMI; DisplayPort; USB-C med 65W USB-C Power Delivery; USB 3.2 hub; RJ-45 Ethernet Særlige funktioner: KVM switch; 5W+5W højttalere; USB-C PD 65W; 300 cd/m² lysstyrke; TCO Certified Displays 9; EPA; EPEAT Det brede format, høj kontrast og indbygget USB-C og Ethernet gør multitasking og mediearbejde mere effektivt og behageligt i daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: CU34P3CV
EAN: 4038986110730
Varenr.: 3150461
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC Pro-line CU34P3CV 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.849 kr
Til butik
AOC Pro-line CU34P3CV 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

AOC Pro-line CU34P3CV 34 VA UltraWide Skærm Oplev en ny dimension af visuel præstation med AOC Pro-line CU34P3CV 34" VA skærmen. Med en opløsning på 3440 x 1440 og en opdateringsfrekvens på 100Hz, får du klarere billeder og en mere flydende oplevelse, per...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: TV & Lyd
EAN: 4038986110730
Varenr.: 83898
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AOC CU34P3CV 34" buet skærm - UWQHD 3440 × 1440, 100 Hz, VA, USB‑C
-3%3.099 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AOC CU34P3CV 34" buet skærm - UWQHD 3440 × 1440, 100 Hz, VA, USB‑C
-3%3.119 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 34" AOC Pro-line CU34P3CV - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 34" AOC Pro-line CU34P3CV - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.625 kr2.625 krKøb
2Proshop DK2.685 kr2.685 krKøb
3Ultrashop2.849 kr2.849 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr4.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 34" AOC Pro-line CU34P3CV - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 34" AOC Pro-line CU34P3CV - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C - KVM switch i 187 dage. Laveste pris i perioden er 1.890 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 2.628 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.338 kr.

Den nuværende pris på 2.625 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for 34" AOC Pro-line CU34P3CV - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for 34" AOC Pro-line CU34P3CV - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 65W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.625 kr241 kr (10%)
13. maj 20262.384 kr21 kr (1%)
12. maj 20262.405 kr21 kr (1%)
2. maj 20262.384 kr244 kr (9%)
1. maj 20262.628 kr330 kr (14%)
21. apr. 20262.298 kr40 kr (2%)
17. apr. 20262.338 kr22 kr (1%)
13. apr. 20262.360 kr22 kr (1%)
12. mar. 20262.338 kr151 kr (7%)
11. mar. 20262.187 kr201 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret