Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office

JabraEAN: 5706991035094
Pris fra 1.982 krtil 3.124 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.142 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1982 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 75 Trådløs Høretelefoner Sort
1.982 kr
Til butik
Jabra Evolve3 75 Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 37599-999-899
EAN: 5706991035094
Varenr.: 1003888521
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office
2.217 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 MS Link390c - Black
2.281 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Evolve3 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.339 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve3 75 trådløst headset - MS Link390c, sort
-7%2.599 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 trådløst headset - MS Link390c, sort
-7%2.619 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 Link390c MS stereo (sort)
2.799 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
3.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.982 kr1.982 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.217 kr2.217 krKøb
3Proshop DK2.281 kr2.281 krKøb
4Ultrashop2.339 kr2.339 krKøb
5Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
6Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb
7Komplett DK2.799 kr2.799 krKøb
8Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office i 112 dage. Laveste pris i perioden er 1.982 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 2.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.279 kr.

Den nuværende pris på 1.982 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.982 kr87 kr (4%)
14. maj 20262.069 kr15 kr (1%)
20. mar. 20262.084 kr1 kr (0%)
19. mar. 20262.085 kr5 kr (0%)
18. mar. 20262.080 kr88 kr (4%)
13. mar. 20262.168 kr144 kr (6%)
12. mar. 20262.312 kr15 kr (1%)
11. mar. 20262.327 kr1 kr (0%)
10. mar. 20262.328 kr471 kr (17%)
21. feb. 20262.799 kr242 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret