Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - med trådløs opladningsblok

JabraEAN: 5706991035025
Pris fra 2.241 krtil 3.749 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.508 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.232 kr 23. maj

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - med trådløs opladningsblok og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2241 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - med trådløs opladningsblok
2.241 kr
Til butik
Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - med trådløs opladningsblok billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 37599-989-889
EAN: 5706991035025
Varenr.: 25191690
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 UC Link390c - Black (Incl. Wireless Charging Pad)
2.298 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.358 kr
Til butik
Jabra Evolve3 75 Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret, Zoom Certified, Google Meet Certified

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 37599-989-889
EAN: 5706991035025
Varenr.: 1003888514
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve3 75 UC med Link390c - trådløse over‑ear høretelefoner med opladningspad - Sort
3.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 UC med Link390c - trådløse over‑ear høretelefoner med opladningspad - Sort
3.119 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 Incl Charging Pad Stereo Usb-c Uc Sort
3.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - med trådløs opladningsblok koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - med trådløs opladningsblok koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.241 kr2.241 krKøb
2Proshop DK2.298 kr2.298 krKøb
3CompuMail DK2.358 kr2.358 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.198 krKøb
6Dustin DK3.749 kr3.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - med trådløs opladningsblok

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - med trådløs opladningsblok i 112 dage. Laveste pris i perioden er 2.232 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 2.872 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.450 kr.

Den nuværende pris på 2.241 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - med trådløs opladningsblok. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - med trådløs opladningsblok de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.241 kr9 kr (0%)
23. maj 20262.232 kr65 kr (3%)
22. maj 20262.297 kr65 kr (3%)
14. maj 20262.232 kr44 kr (2%)
11. maj 20262.276 kr13 kr (1%)
9. maj 20262.263 kr13 kr (1%)
5. maj 20262.276 kr21 kr (1%)
2. maj 20262.255 kr45 kr (2%)
26. apr. 20262.300 kr27 kr (1%)
25. apr. 20262.327 kr26 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret