Gå til hovedindhold

Jabra Evolve - Opladningsstander - for Evolve 75 MS Stereo, 75 UC Stereo, 75e MS, 75e UC

JabraStrømforsyninger og opladereEAN: 5706991020328
Pris fra 383 krtil 619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 380 kr 18. maj

Sammenlign priser på Jabra Evolve - Opladningsstander - for Evolve 75 MS Stereo, 75 UC Stereo, 75e MS, 75e UC og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 383 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve 75 Charging Stand
383 kr
Til butik
Jabra Evolve 75 Charging Stand billede

Produktinformation

Ladestation til hovedsæt

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Mobil Adaptere Opladere
Artikel nr.: 14207-40
EAN: 5706991020328
Varenr.: 2593006
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve - Opladningsstander - for Evolve 75 MS Stereo, 75 UC Stereo, 75e MS, 75e UC
416 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Opladningsstander
429 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ladestander til headset - Jabra Evolve 75
-5%569 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ladestander til headset - Jabra Evolve 75
-5%589 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve 75 Charging Stand Sort
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve - Opladningsstander - for Evolve 75 MS Stereo, 75 UC Stereo, 75e MS, 75e UC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve - Opladningsstander - for Evolve 75 MS Stereo, 75 UC Stereo, 75e MS, 75e UC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK383 kr422 krKøb
2CS MEGASTORE DK416 kr455 krKøb
3CompuMail DK429 kr429 krKøb
4Boligcenter DK569 kr569 krKøb
5Vivas DK589 kr668 krKøb
6Dustin DK619 kr705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve - Opladningsstander - for Evolve 75 MS Stereo, 75 UC Stereo, 75e MS, 75e UC

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve - Opladningsstander - for Evolve 75 MS Stereo, 75 UC Stereo, 75e MS, 75e UC i 184 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 421 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 382 kr.

Den nuværende pris på 383 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Jabra Evolve - Opladningsstander - for Evolve 75 MS Stereo, 75 UC Stereo, 75e MS, 75e UC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Jabra Evolve - Opladningsstander - for Evolve 75 MS Stereo, 75 UC Stereo, 75e MS, 75e UC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026383 kr19 kr (5%)
22. maj 2026402 kr19 kr (5%)
20. maj 2026383 kr3 kr (1%)
18. maj 2026380 kr3 kr (1%)
8. maj 2026383 kr19 kr (5%)
5. maj 2026402 kr8 kr (2%)
4. maj 2026394 kr8 kr (2%)
2. maj 2026402 kr14 kr (3%)
20. apr. 2026416 kr17 kr (4%)
15. apr. 2026399 kr14 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret