Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - UC-certificeret, Zoom Certified, Google Meet Certified

JabraEAN: 5706991035063
Pris fra 2.051 krtil 3.124 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.073 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - UC-certificeret, Zoom Certified, Google Meet Certified og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2051 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - UC-certificeret, Zoom Certified, Google Meet Certified
2.051 kr
Til butik
Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - UC-certificeret, Zoom Certified, Google Meet Certified billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 37599-989-999
EAN: 5706991035063
Varenr.: 25191694
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.088 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 UC Link390a - Black
2.281 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve3 75 UC Stereo - sort (med Link 390a)
2.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 UC Stereo - sort (med Link 390a)
2.819 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 Stereo Usb-a Uc Sort
3.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - UC-certificeret, Zoom Certified, Google Meet Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - UC-certificeret, Zoom Certified, Google Meet Certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.051 kr2.051 krKøb
2CompuMail DK2.088 kr2.088 krKøb
3Proshop DK2.281 kr2.281 krKøb
4Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
5Vivas DK2.819 kr2.898 krKøb
6Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - UC-certificeret, Zoom Certified, Google Meet Certified

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - UC-certificeret, Zoom Certified, Google Meet Certified i 112 dage. Laveste pris i perioden er 2.051 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 2.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.142 kr.

Den nuværende pris på 2.051 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - UC-certificeret, Zoom Certified, Google Meet Certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Jabra Evolve3 75 UC - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - UC-certificeret, Zoom Certified, Google Meet Certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.051 kr18 kr (1%)
31. maj 20262.069 kr18 kr (1%)
30. maj 20262.087 kr18 kr (1%)
27. maj 20262.069 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.070 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.071 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.072 kr3 kr (0%)
22. maj 20262.069 kr8 kr (0%)
21. maj 20262.077 kr5 kr (0%)
20. maj 20262.072 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret