Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

JabraEAN: 5706991034431
Pris fra 2.940 krtil 3.999 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.059 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.932 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2940 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams
2.940 kr
Til butik
Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Google Assistant
Farve: 1
Artikel nr.: 38599-999-999
EAN: 5706991034431
Varenr.: 25191710
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 MS Link390a - Black
2.941 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 85 MS Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
2.978 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve3 85 MS trådløst/kablet headset med ANC - Sort
-10%3.499 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 MS trådløst/kablet headset med ANC - Sort
-10%3.519 kr
Før 3.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Evolve3 85 MS Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
3.519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
3.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 Link390a MS stereo (sort)
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.940 kr2.940 krKøb
2Proshop DK2.941 kr2.941 krKøb
3CompuMail DK2.978 kr2.978 krKøb
4Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
5Vivas DK3.519 kr3.588 krKøb
6Ultrashop3.519 kr3.519 krKøb
7Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
8Komplett DK3.999 kr3.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams i 113 dage. Laveste pris i perioden er 2.932 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.033 kr.

Den nuværende pris på 2.940 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.940 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.941 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.939 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.940 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.941 kr1 kr (0%)
22. maj 20262.940 kr1 kr (0%)
21. maj 20262.941 kr1 kr (0%)
20. maj 20262.942 kr1 kr (0%)
19. maj 20262.941 kr1 kr (0%)
18. maj 20262.942 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret