Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams

JabraEAN: 5706991034424
Pris fra 3.155 krtil 4.738 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.583 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.091 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3155 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams
3.155 kr
Til butik
Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Google Assistant
Farve: 1
Artikel nr.: 38599-999-989
EAN: 5706991034424
Varenr.: 25191708
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 MS Link390a - Black (Incl. Wireless Charging Pad)
3.155 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 85 MS Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
3.234 kr
Til butik
Jabra Evolve3 85 MS Trådløs Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 38599-999-989
EAN: 5706991034424
Varenr.: 1003888532
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve3 85 - trådløst headset til kontor/Call center, USB-A, Bluetooth, sort
4.199 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 Link390a MS stereo (sort)
4.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 - trådløst headset til kontor/Call center, USB-A, Bluetooth, sort
4.219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 Incl Charging Pad Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
4.738 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.155 kr3.155 krKøb
2Proshop DK3.155 kr3.155 krKøb
3CompuMail DK3.234 kr3.234 krKøb
4Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
5Komplett DK4.199 kr4.199 krKøb
6Vivas DK4.219 kr4.298 krKøb
7Dustin DK4.738 kr4.824,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams i 113 dage. Laveste pris i perioden er 3.091 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 4.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.463 kr.

Den nuværende pris på 3.155 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20263.155 kr10 kr (0%)
21. apr. 20263.165 kr43 kr (1%)
17. apr. 20263.208 kr82 kr (2%)
16. apr. 20263.290 kr82 kr (3%)
8. apr. 20263.208 kr44 kr (1%)
26. mar. 20263.164 kr73 kr (2%)
24. mar. 20263.091 kr73 kr (2%)
23. mar. 20263.164 kr73 kr (2%)
22. mar. 20263.091 kr73 kr (2%)
21. mar. 20263.164 kr73 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret