Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st

JabraEAN: 5706991034455
Pris fra 2.869 krtil 3.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.130 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2869 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st
2.869 kr
Til butik
Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 38599-999-899
EAN: 5706991034455
Varenr.: 25191707
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 MS Link390c - Black
2.919 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 85 MS Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
2.967 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve3 85 MS Stereo - trådløse over-ear hovedtelefoner, sort
3.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 MS Stereo - trådløse over-ear hovedtelefoner, sort
3.919 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
3.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 Link390c MS stereo (sort)
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.869 kr2.869 krKøb
2Proshop DK2.919 kr2.919 krKøb
3CompuMail DK2.967 kr2.967 krKøb
4Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
5Vivas DK3.919 kr3.998 krKøb
6Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
7Komplett DK3.999 kr3.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st i 113 dage. Laveste pris i perioden er 2.869 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.042 kr.

Den nuværende pris på 2.869 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - st de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.869 kr49 kr (2%)
30. maj 20262.918 kr49 kr (2%)
29. maj 20262.869 kr61 kr (2%)
28. maj 20262.930 kr12 kr (0%)
27. maj 20262.942 kr16 kr (1%)
26. maj 20262.926 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.927 kr12 kr (0%)
24. maj 20262.939 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.940 kr24 kr (1%)
22. maj 20262.916 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret