Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams

JabraEAN: 5706991034394
Pris fra 3.117 krtil 4.738 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.621 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.076 kr 7. maj

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3117 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams
3.117 kr
Til butik
Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 38599-999-889
EAN: 5706991034394
Varenr.: 25191705
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 MS Link390c - Black (Incl. Wireless Charging Pad)
3.165 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 85 MS Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
3.314 kr
Til butik
Jabra Evolve3 85 MS Trådløs Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 38599-999-889
EAN: 5706991034394
Varenr.: 1003888529
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 Link390c MS Stereo (sort)
4.199 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 Incl Charging Pad Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
4.738 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.117 kr3.117 krKøb
2Proshop DK3.165 kr3.165 krKøb
3CompuMail DK3.314 kr3.314 krKøb
4Komplett DK4.199 kr4.199 krKøb
5Dustin DK4.738 kr4.824,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams i 113 dage. Laveste pris i perioden er 3.076 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 4.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.342 kr.

Den nuværende pris på 3.117 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Jabra Evolve3 85 MS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-C via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.117 kr30 kr (1%)
27. maj 20263.087 kr30 kr (1%)
21. maj 20263.117 kr30 kr (1%)
19. maj 20263.087 kr30 kr (1%)
18. maj 20263.117 kr83 kr (3%)
17. maj 20263.200 kr83 kr (3%)
16. maj 20263.117 kr95 kr (3%)
15. maj 20263.212 kr5 kr (0%)
13. maj 20263.207 kr48 kr (1%)
12. maj 20263.255 kr46 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret