Gå til hovedindhold

Jabra Evolve2 85 MS Stereo - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

JabraComputer – tilbehørEAN: 5706991023299
Pris fra 2.804 krtil 3.811 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.007 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.771 kr 2. maj

Sammenlign priser på Jabra Evolve2 85 MS Stereo - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2804 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 85 Link380a MS Stereo Stand Black
2.804 kr
Til butik
Jabra Evolve2 85 Link380a MS Stereo Stand Black billede

Produktinformation

Headset, fuld størrelse, Bluetooth, trådløs, kablet, aktiv støjfjerning, 3,5 mm jackstik, støjisolerende, sort, Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 28599-999-989
EAN: 5706991023299
Varenr.: 2842229
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 85 MS Stereo - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams
2.807 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 85 MS Stereo Trådløs Kabling Headset Sort (USB-A model)
2.864 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 85, Link380a MS Stereo Stand Black
3.289 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Evolve2 85 MS Stereo Trådløs Kabling Headset Sort (USB-A model)
3.369 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner Jabra Evolve2 85 med Link380a MS, stereo, stand - sort
-3%3.499 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner Jabra Evolve2 85 med Link380a MS, stereo, stand - sort
-3%3.519 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jabra Office Trådlösa Hörlurar med Laddställ, Jabra Evolve2 85 Link380a Ms Stereo Black
3.760 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 85 Incl Charging Stand Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
-0%3.811 kr
Før 3.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 85 MS Stereo - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve2 85 MS Stereo - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.804 kr2.804 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.807 kr2.807 krKøb
3CompuMail DK2.864 kr2.864 krKøb
4Komplett DK3.289 kr3.289 krKøb
5Ultrashop3.369 kr3.369 krKøb
6Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
7Vivas DK3.519 kr3.598 krKøb
8Teknikproffset DK3.760 kr3.819 krKøb
9Dustin DK3.811 kr3.897,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve2 85 MS Stereo - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve2 85 MS Stereo - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.740 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 2.844 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.803 kr.

Den nuværende pris på 2.804 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Jabra Evolve2 85 MS Stereo - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Jabra Evolve2 85 MS Stereo - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.804 kr4 kr (0%)
30. maj 20262.808 kr3 kr (0%)
29. maj 20262.811 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.812 kr1 kr (0%)
22. maj 20262.811 kr10 kr (0%)
21. maj 20262.801 kr6 kr (0%)
20. maj 20262.807 kr8 kr (0%)
19. maj 20262.799 kr1 kr (0%)
18. maj 20262.800 kr2 kr (0%)
17. maj 20262.802 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret