Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret

JabraEAN: 5706991034417
Pris fra 3.107 krtil 4.738 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.631 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.095 kr 2. maj

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3107 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret
3.107 kr
Til butik
Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 38599-989-989
EAN: 5706991034417
Varenr.: 25191703
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 UC Link390a - Black (Incl. Wireless Charging Pad)
3.198 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 85 UC Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
3.244 kr
Til butik
Jabra Evolve3 85 UC Trådløs Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 38599-989-989
EAN: 5706991034417
Varenr.: 1003888527
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve3 85 UC Stereo - trådløse over‑ear hovedtelefoner, sort
4.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 UC Stereo - trådløse over‑ear hovedtelefoner, sort
4.219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 Incl Charging Pad Stereo Usb-a Uc Sort
4.738 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.107 kr3.107 krKøb
2Proshop DK3.198 kr3.198 krKøb
3CompuMail DK3.244 kr3.244 krKøb
4Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
5Vivas DK4.219 kr4.298 krKøb
6Dustin DK4.738 kr4.824,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret i 113 dage. Laveste pris i perioden er 3.095 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 3.948 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.330 kr.

Den nuværende pris på 3.107 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik, USB-A via Bluetooth adapter - støjisolerende - sort - med trådløs opladningsblok - UC-certificeret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.107 kr39 kr (1%)
28. maj 20263.146 kr30 kr (1%)
27. maj 20263.116 kr30 kr (1%)
21. maj 20263.146 kr51 kr (2%)
19. maj 20263.197 kr90 kr (3%)
18. maj 20263.107 kr90 kr (3%)
17. maj 20263.197 kr1 kr (0%)
16. maj 20263.198 kr4 kr (0%)
13. maj 20263.202 kr1 kr (0%)
12. maj 20263.203 kr96 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret