Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 85 UC + Link 390c Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Grå

JabraEAN: 5706991034509
Pris fra 2.978 krtil 3.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.021 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.907 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 85 UC + Link 390c Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2978 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 85 UC + Link 390c Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Grå
2.978 kr
Til butik
Jabra Evolve3 85 UC + Link 390c Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Grå billede

Produktinformation

Jabra Evolve3 85 UC - Headset - fuld størrelse - over øret-montering - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter, 3,5 mm jackstik - varm grå - UC-certificeret

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 38599-989-898
EAN: 5706991034509
Varenr.: 1003888525
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 UC Link390c - Warm Grey
3.047 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 85 Stereo Usb-c Uc Grå
3.999 kr
Til butik
Jabra Evolve3 85 Stereo Usb-c Uc Grå billede

Produktinformation

Fleksibel trådløs og kablet brug med Bluetooth 5.3, USB-C, 3,5 mm Tilslut to enheder på én gang, husker op til otte parrede enheder Lang batterilevetid, op til 55 t afspilning med ANC tændt, 120 t med ANC slukket 10 min hurtigopladning giver cirka 10 t brug til hurtige skift Seks MEMS-mikrofoner, DSP og hørelse-teknologi forbedrer opkaldsklarhed og sikkerhed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Kontor
Artikel nr.: 38599-989-898
EAN: 5706991034509
Varenr.: 5020080854
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 85 Link390c MS stereo (varm grå)
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 UC + Link 390c Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 85 UC + Link 390c Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.978 kr2.978 krKøb
2Proshop DK3.047 kr3.047 krKøb
3Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
4Komplett DK3.999 kr3.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 85 UC + Link 390c Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Grå

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 85 UC + Link 390c Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Grå i 112 dage. Laveste pris i perioden er 2.907 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.200 kr.

Den nuværende pris på 2.978 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Jabra Evolve3 85 UC + Link 390c Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Jabra Evolve3 85 UC + Link 390c Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.978 kr3 kr (0%)
25. maj 20262.975 kr5 kr (0%)
24. maj 20262.980 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.979 kr17 kr (1%)
22. maj 20262.962 kr32 kr (1%)
20. maj 20262.930 kr32 kr (1%)
15. maj 20262.962 kr22 kr (1%)
14. maj 20262.940 kr22 kr (1%)
13. maj 20262.962 kr14 kr (0%)
12. maj 20262.976 kr37 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret