Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office

JabraEAN: 5706991035087
Pris fra 2.342 krtil 3.749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.407 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.335 kr 3. maj

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2342 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.342 kr
Til butik
Jabra Evolve3 75 Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 37599-999-889
EAN: 5706991035087
Varenr.: 1003888519
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 MS Link390c - Black (Incl. Wireless Charging Pad)
2.393 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office
2.483 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve3 75 MS Stereo - trådløse on-ear hovedtelefoner - sort
3.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 MS Stereo - trådløse on-ear hovedtelefoner - sort
3.119 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 Link390c MS stereo (sort)
3.299 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 Incl Charging Pad Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
3.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.342 kr2.342 krKøb
2Proshop DK2.393 kr2.393 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.483 kr2.483 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.198 krKøb
6Komplett DK3.299 kr3.299 krKøb
7Dustin DK3.749 kr3.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office i 112 dage. Laveste pris i perioden er 2.335 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 2.872 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.485 kr.

Den nuværende pris på 2.342 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-C via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.342 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.340 kr18 kr (1%)
23. maj 20262.358 kr125 kr (5%)
22. maj 20262.483 kr125 kr (5%)
12. maj 20262.358 kr8 kr (0%)
8. maj 20262.350 kr15 kr (1%)
3. maj 20262.335 kr25 kr (1%)
2. maj 20262.360 kr3 kr (0%)
29. apr. 20262.363 kr27 kr (1%)
26. apr. 20262.390 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret