Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office

JabraHovedtelefoner og headsetEAN: 5706991035117
Pris fra 2.073 krtil 3.124 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.051 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.069 kr 14. maj

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2073 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office
2.073 kr
Til butik
Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Google Assistant
Farve: 1
Artikel nr.: 37599-999-999
EAN: 5706991035117
Varenr.: 25191699
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 75 MS Trådløs Høretelefoner Sort
2.080 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 MS Link390a - Black
2.130 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve3 75 trådløst headset - MS Link390a, sort
2.799 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 Link390a MS stereo (sort)
2.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 trådløst headset - MS Link390a, sort
2.819 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
3.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.073 kr2.073 krKøb
2CompuMail DK2.080 kr2.080 krKøb
3Proshop DK2.130 kr2.130 krKøb
4Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
5Komplett DK2.799 kr2.799 krKøb
6Vivas DK2.819 kr2.898 krKøb
7Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office i 126 dage. Laveste pris i perioden er 2.069 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 2.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.209 kr.

Den nuværende pris på 2.073 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.073 kr4 kr (0%)
14. maj 20262.069 kr1 kr (0%)
13. maj 20262.070 kr18 kr (1%)
10. maj 20262.088 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.089 kr14 kr (1%)
6. maj 20262.075 kr7 kr (0%)
3. maj 20262.082 kr22 kr (1%)
2. maj 20262.104 kr3 kr (0%)
1. maj 20262.107 kr2 kr (0%)
29. apr. 20262.105 kr20 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret