Gå til hovedindhold

Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office

JabraEAN: 5706991035100
Pris fra 2.306 krtil 3.749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.443 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.230 kr 14. maj

Sammenlign priser på Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2306 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office
2.306 kr
Til butik
Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 37599-999-989
EAN: 5706991035100
Varenr.: 25191698
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 MS Link390a - Black (Incl. Wireless Charging Pad)
2.306 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve3 75 Trådløs Trådløs Høretelefoner Høretelefoner Sort Sort
2.358 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve3 75 MS Stereo - trådløse over‑ear hovedtelefoner, sort med Link 390a og opladning
3.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 MS Stereo - trådløse over‑ear hovedtelefoner, sort med Link 390a og opladning
3.119 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve3 75 Link390a MS stereo (sort)
3.299 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve3 75 Incl Charging Pad Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
3.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.306 kr2.306 krKøb
2Proshop DK2.306 kr2.306 krKøb
3CompuMail DK2.358 kr2.358 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.198 krKøb
6Komplett DK3.299 kr3.299 krKøb
7Dustin DK3.749 kr3.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office

PriceData har fulgt prisen på Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office i 112 dage. Laveste pris i perioden er 2.230 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 3.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.492 kr.

Den nuværende pris på 2.306 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Jabra Evolve3 75 MS - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - aktiv støjfjerning - USB-A via Bluetooth adapter - sort - Certified for Microsoft Teams, Certified for Microsoft Teams Open Office de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.306 kr11 kr (0%)
28. maj 20262.295 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.296 kr3 kr (0%)
25. maj 20262.299 kr69 kr (3%)
14. maj 20262.230 kr5 kr (0%)
7. maj 20262.235 kr6 kr (0%)
6. maj 20262.241 kr14 kr (1%)
30. apr. 20262.255 kr110 kr (5%)
29. apr. 20262.365 kr5 kr (0%)
18. apr. 20262.370 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret