Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Networking Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Switch - ikke administreret - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO

Pris fra 1.461 krtil 2.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 858 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HPE Networking Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Switch - ikke administreret - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1461 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1430 26G 2SFP Switch 26-porte Gigabit
1.461 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1430 26G 2SFP Switch 26-porte Gigabit billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Switch - ikke administreret - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R8R50A
EAN: 0190017602646
Varenr.: 1000695556
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Networking Instant On 1430 26-port + 2-sfp Gigabit Switch
1.474 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1430 26G 2SFP Switch
1.508 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Networking Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Switch - ikke administreret - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO
1.513 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1430 26G
2.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Networking Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Switch - ikke administreret - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Networking Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Switch - ikke administreret - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.461 kr1.461 krKøb
2Dustin DK1.474 kr1.560,25 krKøb
3Proshop DK1.508 kr1.508 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.513 kr1.513 krKøb
5Ultrashop2.319 kr2.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Networking Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Switch - ikke administreret - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO

PriceData har fulgt prisen på HPE Networking Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Switch - ikke administreret - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.461 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 1.504 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.479 kr.

Den nuværende pris på 1.461 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for HPE Networking Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Switch - ikke administreret - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for HPE Networking Instant On 1430 26G 2SFP Switch - Switch - ikke administreret - 26 x 10/100/1000 + 2 x 100/1000 SFP - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - BTO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.461 kr6 kr (0%)
24. maj 20261.467 kr7 kr (0%)
17. apr. 20261.474 kr30 kr (2%)
11. apr. 20261.504 kr30 kr (2%)
8. apr. 20261.474 kr30 kr (2%)
2. apr. 20261.504 kr30 kr (2%)
10. jan. 20261.474 kr1 kr (0%)
17. dec. 20251.475 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret