Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology GIGABYTE B850 AORUS STEALTH Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331878375
Pris fra 2.324 krtil 2.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 595 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.128 kr 27. mar.

Sammenlign priser på GIGABYTE B850 AORUS STEALTH Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2324 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
B850 AORUS STEALTH (schwarz)
2.324 kr
Til butik
B850 AORUS STEALTH (schwarz) billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B850 AORUS STEALTH
EAN: 4719331878375
Varenr.: 1003858309
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B850 AORUS STEALTH Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
2.403 kr
Til butik
GIGABYTE B850 AORUS STEALTH Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, ATX, LGA1851 sokkel, AMD B850 Chipset, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2, Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet, onboard grafik (CPU påkrævet), HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B850 A STEALTH
EAN: 4719331878375
Varenr.: 3431637
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AORUS B850 STEALTH ICE ATX LGA1851 sokkel AMD B850
2.679 kr
Til butik
AORUS B850 STEALTH ICE ATX LGA1851 sokkel AMD B850 billede

Produktinformation

AORUS B850 STEALTH ICE ATX LGA1851 Oplev den næste generation af gaming-performance med AORUS B850 STEALTH ICE. Denne ATX bundkort er designet til at maksimere potentialet i AMD B850 processorer og tilbyder en LGA1851 sokkel for nem installation. Med støt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
EAN: 4719331878375
Varenr.: 118869
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabyte B850 AORUS Stealth bundkort - AM5, ATX, DDR5
2.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabyte B850 AORUS Stealth bundkort - AM5, ATX, DDR5
2.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B850 AORUS STEALTH Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B850 AORUS STEALTH Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.324 kr2.324 krKøb
2Proshop DK2.403 kr2.403 krKøb
3Ultrashop2.679 kr2.679 krKøb
4Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
5Vivas DK2.919 kr2.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE B850 AORUS STEALTH Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE B850 AORUS STEALTH Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX i 172 dage. Laveste pris i perioden er 2.128 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 2.373 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.297 kr.

Den nuværende pris på 2.324 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for GIGABYTE B850 AORUS STEALTH Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for GIGABYTE B850 AORUS STEALTH Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.324 kr50 kr (2%)
23. maj 20262.274 kr46 kr (2%)
22. maj 20262.320 kr11 kr (0%)
20. maj 20262.309 kr13 kr (1%)
13. maj 20262.322 kr33 kr (1%)
12. maj 20262.289 kr6 kr (0%)
9. maj 20262.295 kr3 kr (0%)
8. maj 20262.298 kr7 kr (0%)
7. maj 20262.305 kr8 kr (0%)
6. maj 20262.297 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret