Gå til hovedindhold

Gigabyte AORUS B850 STEALTH ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

GigabyteBundkortEAN: 4719331873103
Pris fra 1.857,35 krtil 2.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.061,65 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AORUS B850 STEALTH ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1857.35 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AORUS B850 STEALTH ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.857,35 kr
Til butik
AORUS B850 STEALTH ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) billede

Produktspecifikationer

Kategori: AMD Bundkort
Farve: 1
Artikel nr.: B850 A STEALTH ICE
EAN: 4719331873103
Varenr.: 24520743
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AORUS B850 STEALTH ICE ATX LGA1851 sokkel AMD B850
2.009 kr
Til butik
AORUS B850 STEALTH ICE ATX LGA1851 sokkel AMD B850 billede

Produktinformation

AORUS B850 STEALTH ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B850 A STEALTH ICE
EAN: 4719331873103
Varenr.: 1003485485
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B850 AORUS STEALTH ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
-8%2.212 kr
Før 2.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GIGABYTE B850 AORUS STEALTH ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, AMD AM5 socket, AMD B850 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-6400 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 2 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1, Realtek 5 Gigabit netværk (LAN), Realtek RTL8922AE WiFi 7 & Bluetooth 5.4, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC1220 HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B850 A STEALTH ICE
EAN: 4719331873103
Varenr.: 3403340
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B850 Aorus Stealth Ice - AM5, DDR5, Wi‑Fi 7
-3%2.899 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B850 Aorus Stealth Ice - AM5, DDR5, Wi‑Fi 7
-3%2.919 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS B850 STEALTH ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS B850 STEALTH ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.857,35 kr1.857,35 krKøb
2CompuMail DK2.009 kr2.009 krKøb
3Proshop DK2.212 kr2.212 krKøb
4Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
5Vivas DK2.919 kr2.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AORUS B850 STEALTH ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på AORUS B850 STEALTH ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.857,35 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 2.428 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.365 kr.

Den nuværende pris på 1.857,35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 27 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for AORUS B850 STEALTH ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for AORUS B850 STEALTH ICE - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, Wi-Fi 7, 5 Gigabit Ethernet - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 20261.857,35 kr431,65 kr (19%)
1. maj 20262.289 kr12 kr (1%)
30. apr. 20262.301 kr12 kr (1%)
28. apr. 20262.313 kr12 kr (1%)
16. apr. 20262.325 kr12 kr (1%)
15. apr. 20262.337 kr12 kr (1%)
14. apr. 20262.349 kr12 kr (1%)
13. apr. 20262.361 kr8 kr (0%)
9. apr. 20262.353 kr12 kr (1%)
8. apr. 20262.365 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret