Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331866082
Pris fra 1.525 krtil 2.019 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 494 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.444 kr 10. mar.

Sammenlign priser på AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1525 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE Micro ATX Socket AM5 AMD B850
1.525 kr
Til butik
AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE Micro ATX Socket AM5 AMD B850 billede

Produktinformation

AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B850M A ELT WF6E ICE
EAN: 4719331866082
Varenr.: 1002936311
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.632 kr
Til butik
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B850 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2x2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4, Realtek RTL8125 2.5 Gigabit netværk (LAN), Realtek RTL8852CE WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Vega Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B850M A ELT WF6E ICE
EAN: 4719331866082
Varenr.: 3325775
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2
1.637 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte B850M Aorus Elite WF6E ICE Bundkort
1.637 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE Micro ATX Socket AM5 AMD B850
1.869 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi 6E Ice - AMD AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, PCIe 5.0 M.2, 2,5G LAN, USB 3.2
-17%1.999 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi 6E Ice - AMD AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, PCIe 5.0 M.2, 2,5G LAN, USB 3.2
-17%2.019 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.525 kr1.525 krKøb
2Proshop DK1.632 kr1.632 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.637 kr1.637 krKøb
4Komplett DK1.637 kr1.637 krKøb
5Ultrashop1.869 kr1.869 krKøb
6Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
7Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2

PriceData har fulgt prisen på AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.399 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.573 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.508 kr.

Den nuværende pris på 1.525 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for AORUS B850M ELITE WIFI6E ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.525 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.527 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.528 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.525 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.528 kr5 kr (0%)
20. maj 20261.523 kr2 kr (0%)
17. maj 20261.525 kr12 kr (1%)
15. maj 20261.513 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.510 kr40 kr (3%)
13. maj 20261.470 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret