Gå til hovedindhold

Bundkort Gigabyte B650M Aorus Elite - AMD AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 2x2

GigabyteBundkortEAN: 4719331849818
Pris fra 955 krtil 1.389 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 434 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 867 kr 17. maj

Sammenlign priser på Bundkort Gigabyte B650M Aorus Elite - AMD AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 2x2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 955 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AORUS B650M ELITE Micro ATX Socket AM5 AMD B650
955 kr
Til butik
AORUS B650M ELITE Micro ATX Socket AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

AORUS B650M ELITE - 1.0 - bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B650M AORUS ELITE
EAN: 4719331849818
Varenr.: 1003269604
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B650M AORUS ELITE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
1.138 kr
Til butik
GIGABYTE B650M AORUS ELITE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B650M AORUS ELITE
EAN: 4719331849818
Varenr.: 3372146
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AORUS B650M ELITE Micro ATX Socket AM5 AMD B650
1.219 kr
Til butik
AORUS B650M ELITE Micro ATX Socket AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

GIGABYTE B650M AORUS ELITE AM5 Opgrader din gaming-oplevelse med GIGABYTE B650M AORUS ELITE AM5, som kombinerer exceptionel ydeevne med avanceret teknologi. Dette micro-ATX bundkort understøtter den nyeste AMD AM5-platform og er udstyret med 4 DDR5 RAM-sl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
EAN: 4719331849818
Varenr.: 95528
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B650M Aorus Elite - AMD AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 2x2
1.369 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B650M Aorus Elite - AMD AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 2x2
1.389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bundkort Gigabyte B650M Aorus Elite - AMD AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 2x2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bundkort Gigabyte B650M Aorus Elite - AMD AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 2x2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK955 kr955 krKøb
2Proshop DK1.138 kr1.138 krKøb
3Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
4Boligcenter DK1.369 kr1.369 krKøb
5Vivas DK1.389 kr1.468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bundkort Gigabyte B650M Aorus Elite - AMD AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 2x2

PriceData har fulgt prisen på Bundkort Gigabyte B650M Aorus Elite - AMD AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 2x2 i 168 dage. Laveste pris i perioden er 867 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.103 kr.

Den nuværende pris på 955 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bundkort Gigabyte B650M Aorus Elite - AMD AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 2x2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bundkort Gigabyte B650M Aorus Elite - AMD AM5, DDR5, PCIe 5.0 M.2, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 2x2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026955 kr174 kr (15%)
27. maj 20261.129 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.132 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.130 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.133 kr5 kr (0%)
21. maj 20261.128 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.119 kr184 kr (20%)
19. maj 2026935 kr4 kr (0%)
18. maj 2026931 kr64 kr (7%)
17. maj 2026867 kr63 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret