Gå til hovedindhold

Gigabyte AORUS B650E STEALTH ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

GigabyteBundkortEAN: 4719331863777
Pris fra 1.938 krtil 2.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 781 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.880 kr 13. mar.

Sammenlign priser på AORUS B650E STEALTH ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1938 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AORUS B650E STEALTH ICE ATX Socket AM5 AMD B650
1.938 kr
Til butik
AORUS B650E STEALTH ICE ATX Socket AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

AORUS B650E STEALTH ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B650E A STEALTH ICE
EAN: 4719331863777
Varenr.: 1002328630
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B650E AORUS STEALTH ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
1.998 kr
Til butik
GIGABYTE B650E AORUS STEALTH ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, AMD AM5 socket, AMD B650E chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2x2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), MediaTek MT7925 WiFi 7 & Bluetooth 5.4, AMD Vega Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B650E A STEALTH ICE
EAN: 4719331863777
Varenr.: 3295009
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte B650E AORUS STEALTH ICE Bundkort
2.022 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AORUS B650E STEALTH ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
2.117 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AORUS B650E STEALTH ICE ATX Socket AM5 AMD B650
2.319 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B650E AORUS Stealth Ice - AM5, DDR5 op til 8.000 MHz, Wi‑Fi 7
-16%2.699 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B650E AORUS Stealth Ice - AM5, DDR5 op til 8.000 MHz, Wi‑Fi 7
-16%2.719 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS B650E STEALTH ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS B650E STEALTH ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.938 kr1.938 krKøb
2Proshop DK1.998 kr1.998 krKøb
3Komplett DK2.022 kr2.022 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.117 kr2.117 krKøb
5Ultrashop2.319 kr2.319 krKøb
6Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
7Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AORUS B650E STEALTH ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på AORUS B650E STEALTH ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.880 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 2.203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.042 kr.

Den nuværende pris på 1.938 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for AORUS B650E STEALTH ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for AORUS B650E STEALTH ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.938 kr39 kr (2%)
25. maj 20261.977 kr79 kr (4%)
24. maj 20261.898 kr9 kr (0%)
20. maj 20261.907 kr91 kr (5%)
13. maj 20261.998 kr60 kr (3%)
9. maj 20261.938 kr14 kr (1%)
8. maj 20261.952 kr11 kr (1%)
7. maj 20261.963 kr6 kr (0%)
3. maj 20261.957 kr10 kr (1%)
2. maj 20261.967 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret