Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology AORUS B850M ELITE WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331871123
Pris fra 1.255 krtil 2.119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 864 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AORUS B850M ELITE WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1255 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte B850M AORUS ELITE WIFI6E bundkort
1.255 kr
Til butik
Gigabyte B850M AORUS ELITE WIFI6E bundkort billede

Produktinformation

Gigabyte B850M AORUS ELITE WIFI6E bundkort - AM5, Micro ATX, DDR5, 1x PCIe 5.0, 2x M.2 - Bundkort AMD Socket

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B850M A ELT WF6E
EAN: 4719331871123
Varenr.: 1332158
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AORUS B850M ELITE WIFI6E Micro ATX Socket AM5 AMD B850
1.538 kr
Til butik
AORUS B850M ELITE WIFI6E Micro ATX Socket AM5 AMD B850 billede

Produktinformation

AORUS B850M ELITE WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B850M A ELT WF6E
EAN: 4719331871123
Varenr.: 1003269608
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.563 kr
Til butik
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B850 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2x2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4, Realtek RTL8125 2.5 Gigabit netværk (LAN), Realtek RTL8852CE WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Vega Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B850M A ELT WF6E
EAN: 4719331871123
Varenr.: 3379448
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AORUS B850M ELITE WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.673 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AORUS B850M ELITE WIFI6E Micro ATX Socket AM5 AMD B850
1.889 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi 6E - AM5, DDR5, PCIe 5.0
2.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B850M Aorus Elite WiFi 6E - AM5, DDR5, PCIe 5.0
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS B850M ELITE WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS B850M ELITE WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.255 kr1.255 krKøb
2CompuMail DK1.538 kr1.538 krKøb
3Proshop DK1.563 kr1.563 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.673 kr1.673 krKøb
5Ultrashop1.889 kr1.889 krKøb
6Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
7Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AORUS B850M ELITE WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på AORUS B850M ELITE WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.255 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.731 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.576 kr.

Den nuværende pris på 1.255 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for AORUS B850M ELITE WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for AORUS B850M ELITE WIFI6E - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.255 kr308 kr (20%)
17. apr. 20261.563 kr8 kr (1%)
15. apr. 20261.555 kr8 kr (1%)
1. apr. 20261.563 kr4 kr (0%)
30. mar. 20261.559 kr82 kr (6%)
20. mar. 20261.477 kr65 kr (4%)
18. mar. 20261.542 kr31 kr (2%)
17. mar. 20261.573 kr9 kr (1%)
14. mar. 20261.564 kr13 kr (1%)
12. mar. 20261.577 kr25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret