Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331859336
Pris fra 1.301 krtil 1.649 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 348 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.158 kr 5. apr.

Sammenlign priser på GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1301 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE Micro-ATX Socket AM5 AMD B650
1.301 kr
Til butik
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE Micro-ATX Socket AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B650M A ELITE AX ICE
EAN: 4719331859336
Varenr.: 1001684438
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
-6%1.349 kr
Før 1.440 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), Realtek RTL8852CE WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B650M A ELITE AX ICE
EAN: 4719331859336
Varenr.: 3239202
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - GEEKD.dk
1.545 kr
Til butik
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Hvem siger, at små builds skal gå på kompromis? Med Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE beviser du, at M-ATX format kan levere fuld enthusiast-performance uden at overtage hele dit skrivebord. Dette bundkort kombinerer kraftfuld AMD Ryzen™ 7000-serie supp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort
EAN: 4719331859336
Varenr.: 47757566902608
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE - AM5, DDR5, Wi‑Fi 6E
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE - AM5, DDR5, Wi‑Fi 6E
1.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX ICE Micro-ATX Socket AM5 AMD B650
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.301 kr1.301 krKøb
2Proshop DK1.349 kr1.349 krKøb
3Geekd1.545 kr1.545 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
6Ultrashop1.649 kr1.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.158 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 1.408 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.316 kr.

Den nuværende pris på 1.301 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX ICE Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.301 kr14 kr (1%)
27. maj 20261.315 kr7 kr (1%)
26. maj 20261.322 kr7 kr (1%)
25. maj 20261.329 kr5 kr (0%)
24. maj 20261.334 kr4 kr (0%)
23. maj 20261.338 kr12 kr (1%)
22. maj 20261.350 kr7 kr (1%)
21. maj 20261.357 kr5 kr (0%)
20. maj 20261.362 kr24 kr (2%)
9. maj 20261.338 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret