Gå til hovedindhold

GIGABYTE B650M D3HP Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

GigabyteBundkortEAN: 4719331857851
Pris fra 835 krtil 1.069 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GIGABYTE B650M D3HP Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 835 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B650M D3HP Micro-ATX Socket AM5 AMD B650
835 kr
Til butik
Gigabyte B650M D3HP Micro-ATX Socket AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

Gigabyte B650M D3HP - 1.0 - bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B650M D3HP
EAN: 4719331857851
Varenr.: 1001564025
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B650M D3HP Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
903 kr
Til butik
GIGABYTE B650M D3HP Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5200 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, skærm tilslutning: 2 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B650M D3HP
EAN: 4719331857851
Varenr.: 3229092
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GIGABYTE B650M D3HP - Socket AM5 - motherboard Bundkort - GEEKD.dk
927 kr
Til butik
GIGABYTE B650M D3HP - Socket AM5 - motherboard Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til AMD's nyeste AM5-platform uden at sprænge budgettet? 🚀 Dit næste gaming-build fortjener det bedste fundament - og Gigabyte B650M D3HP leverer præcis dét! Uanset om du bygger din allerførste gaming-PC eller opgraderer fra en ældre platfo

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort
EAN: 4719331857851
Varenr.: 48827944567120
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B650M D3HP - AMD AM5, DDR5, mATX
-1%1.019 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B650M D3HP - AMD AM5, DDR5, mATX
-1%1.039 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B650M D3HP Micro-ATX Socket AM5 AMD B650
1.069 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B650M D3HP Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B650M D3HP Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK835 kr835 krKøb
2Proshop DK903 kr942 krKøb
3Geekd927 kr927 krKøb
4Boligcenter DK1.019 kr1.019 krKøb
5Vivas DK1.039 kr1.118 krKøb
6Ultrashop1.069 kr1.069 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE B650M D3HP Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE B650M D3HP Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 141 dage. Laveste pris i perioden er 835 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 842 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 838 kr.

Den nuværende pris på 835 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for GIGABYTE B650M D3HP Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for GIGABYTE B650M D3HP Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026835 kr2 kr (0%)
22. maj 2026837 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026835 kr7 kr (1%)
16. jan. 2026842 kr2 kr (0%)
11. jan. 2026840 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret