Gå til hovedindhold

ASRock B650M PG Lightning - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

ASRockBundkortEAN: 4710483943829
Pris fra 814 krtil 1.029 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 215 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 769 kr 12. mar.

Sammenlign priser på ASRock B650M PG Lightning - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 814 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock B650M PG Lightning Motherboard Micro ATX AM5 Socket DDR5
814 kr
Til butik
ASRock B650M PG Lightning Motherboard Micro ATX AM5 Socket DDR5 billede

Produktinformation

ASRock B650M PG Lightning - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBMV0-A0UAYZ
EAN: 4710483943829
Varenr.: 1001654863
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B650M PG Lightning - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
820 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B650M PG LIGHTNING Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
820 kr
Til butik
ASRock B650M PG LIGHTNING Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots, lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD Vega Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASRock Polychrome SYNC software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90-MXBMV0-A0UAYZ
EAN: 4710483943829
Varenr.: 3215351
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASRock B650M PG Lightning Motherboard Micro ATX AM5 Socket DDR5
919 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASRock B650M PG Lightning micro ATX AM5 DDR5
-7%929 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASRock B650M PG Lightning micro ATX AM5 DDR5
-7%949 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASRock B650M PG LIGHTNING - Bundkort - GEEKD.dk
1.008 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock B650M PG Lightning Motherboard Micro ATX AM5 Socket DDR5
1.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B650M PG Lightning - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B650M PG Lightning - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK814 kr814 krKøb
2CS MEGASTORE DK820 kr859 krKøb
3Proshop DK820 kr859 krKøb
4Teknikproffset DK919 kr978 krKøb
5Boligcenter DK929 kr929 krKøb
6Vivas DK949 kr1.018 krKøb
7Geekd1.008 kr1.008 krKøb
8Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock B650M PG Lightning - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på ASRock B650M PG Lightning - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 769 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 991 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 831 kr.

Den nuværende pris på 814 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for ASRock B650M PG Lightning - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for ASRock B650M PG Lightning - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026814 kr1 kr (0%)
30. maj 2026815 kr1 kr (0%)
29. maj 2026814 kr1 kr (0%)
26. maj 2026815 kr2 kr (0%)
25. maj 2026817 kr7 kr (1%)
24. maj 2026824 kr11 kr (1%)
23. maj 2026835 kr3 kr (0%)
21. maj 2026832 kr6 kr (1%)
20. maj 2026838 kr2 kr (0%)
19. maj 2026836 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret