Gå til hovedindhold

ASRock B650 PG Lightning - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

ASRockBundkortEAN: 4710483940910
Pris fra 1.013 krtil 1.259 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 919 kr 28. mar.

Sammenlign priser på ASRock B650 PG Lightning - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1013 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock B650 PG Lightning Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
1.013 kr
Til butik
ASRock B650 PG Lightning Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

ASRock B650 PG Lightning Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBK20-A0UAYZ
EAN: 4710483940910
Varenr.: 1000805430
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B650 PG Lightning - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.017 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B650 PG Lightning Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
1.025 kr
Til butik
ASRock B650 PG Lightning Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots, lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1, Realtek 8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD Vega Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASRock Polychrome SYNC software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90-MXBK20-A0UAYZ
EAN: 4710483940910
Varenr.: 3112587
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASRock B650 PG Lightning Moderkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
1.116 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASRock B650 PG Lightning - AMD AM5, DDR5, ATX
-7%1.129 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASRock B650 PG Lightning - AMD AM5, DDR5, ATX
-7%1.149 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASRock B650 PG Lightning Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX - GEEKD.dk
1.187 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock B650 PG Lightning Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
1.259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B650 PG Lightning - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B650 PG Lightning - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.013 kr1.013 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.017 kr1.017 krKøb
3Proshop DK1.025 kr1.025 krKøb
4Teknikproffset DK1.116 kr1.175 krKøb
5Boligcenter DK1.129 kr1.129 krKøb
6Vivas DK1.149 kr1.218 krKøb
7Geekd1.187 kr1.187 krKøb
8Ultrashop1.259 kr1.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock B650 PG Lightning - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på ASRock B650 PG Lightning - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 919 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.067 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 999 kr.

Den nuværende pris på 1.013 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for ASRock B650 PG Lightning - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for ASRock B650 PG Lightning - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.013 kr5 kr (0%)
29. maj 20261.008 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.007 kr11 kr (1%)
26. maj 20261.018 kr10 kr (1%)
24. maj 20261.008 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.017 kr10 kr (1%)
22. maj 20261.007 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.016 kr2 kr (0%)
19. maj 20261.014 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.015 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret